E S T O N I A N   T O U R N A M E N T   B R I D G E   L E A G U E
T A R T U   T E A M S   T O U R N A M E N T   2 0 1 8
T E A M S   T O U R N A M E N T   -   R O U N D   N R . 1
G E N E R A T E D   :   0 8 . 0 1 . 2 0 1 8   1 1 : 1 7 : 2 5
TEAMS PROTOCOLS PRODUCED BY VAMBOLA KASE - BRIDGE CALCULATIONS PROGRAM
TABLE NR. 1 OPEN ROOM ROUND NR. 1 TABLE NR. B1 CLOSED ROOM
1 Druva 2 Irmus Ärg 9,14   10,86 2 Irmus Ärg 1 Druva
N Jaanus Maripuu E Vahur Kurig       N Jaak Lõhmus E Lauri Naber
S Olavi Oja W Jüri Aava       S Urmas Lauri W Leo Luks
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 17   19 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
1 N --- 3 E -1 SQ 50   -2   2 1 N --- 3 S = HQ 110  
2 E N-S 4 E -2 HJ 100   5   -5 2 E N-S 1♠ E = HJ   80
3 S E-W 2♠ N -1 DJ   50 -4   4 3 S E-W 2♣ S = H10 90  
4 W ALL 4♣ E -2 D3 200   3   -3 4 W ALL 4♣ W -1 DK 100  
5 N N-S 2x W -2 S10 300   9   -9 5 N N-S 3 N -1 D3   100
6 E E-W 3 W +1 H6   130 -1   1 6 E E-W 3 S -2 S2   100
7 S ALL 2♠ N +2 H8 170   -10   10 7 S ALL 3Nt N = H4 600  
8 W --- 1Nt N -2 S3   100 -2   2 8 W --- 3 S -1 SJ   50
TABLE NR. 2 OPEN ROOM ROUND NR. 1 TABLE NR. B2 CLOSED ROOM
3 Printerikeskus 4 Kaardivägi 1,63   18,37 4 Kaardivägi 3 Printerikeskus
N Vallo Kask E Pihel Kuusk       N Hendrik Nigul E Aare Klaos
S Kati Koido W Indrek Kuusk       S Taavi Toomere W Kalev Kalma
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 5   35 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
1 N --- 2 E = CQ   110 -2   2 1 N --- 4 S -1 H3   50
2 E N-S 1Nt E +2 H4   150 0   0 2 E N-S 1♠ E +2 C4   140
3 S E-W 2 N -1 DJ   50 -4   4 3 S E-W 2♠ N = DJ 110  
4 W ALL 3 W +1 H2   170 -7   7 4 W ALL 2♠ W -1 CK 100  
5 N N-S 2 N +2 D3 170   -10   10 5 N N-S 3Nt N = D3 600  
6 E E-W 4 W = H6   130 5   -5 6 E E-W 4x S -2 CQ   300
7 S ALL 2x W -2 D10 500   -7   7 7 S ALL 2x W -3 D10 800  
8 W --- 2♠ W = SQ   110 -5   5 8 W --- 2 S = SJ 90  
TABLE NR. 3 OPEN ROOM ROUND NR. 1 TABLE NR. B3 CLOSED ROOM
5 Neimanis 6 Johha 14,96   5,04 6 Johha 5 Neimanis
N Aigars Germanis E Rasmus Maide       N Martin Vasar E Jelena Alfejeva
S Ugis Jansons W Mirjam Iher       S Rao Zvorovski W Ivars Rubenis
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 24   10 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
1 N --- 4 S -1 D6   50 2   -2 1 N --- 2 E = CQ   110
2 E N-S 2 E +1 SK   110 -6   6 2 E N-S 4♠ W -3 DQ 150  
3 S E-W 2 S -1 D4   50 0   0 3 S E-W 2♠ N -1 DJ   50
4 W ALL 3 W = CK   140 1   -1 4 W ALL 3 W +1 CK   170
5 N N-S 3Nt S = S5 600   11   -11 5 N N-S 2x W -1 CA 100  
6 E E-W 3 S -1 CQ   50 -4   4 6 E E-W 4 W -1 H6 100  
7 S ALL 2x W -2 D10 500   7   -7 7 S ALL 1Ntx E -1 D4 200  
8 W --- 3 S = SJ 140   3   -3 8 W --- 2♠ W -1 C4 50  
TABLE NR. 4 OPEN ROOM ROUND NR. 1 TABLE NR. B4 CLOSED ROOM
7 Tööjõureservid 8 N4 5,61   14,39 8 N4 7 Tööjõureservid
N Teno Lutter E Ines Piibeleht       N Irene Teinemaa E Ülis Riisalu
S Gunnar Vainu W Aire Taube       S Maarja Oras W Hannes Nirk
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 16   28 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
1 N --- 3 E -1 SQ 50   -2   2 1 N --- 3 S = HQ 110  
2 E N-S 2 E +2 H4   130 -5   5 2 E N-S 2♠ W -1 DQ 50  
3 S E-W 2 S -1 C9   50 -2   2 3 S E-W PASS          
4 W ALL 3 W +1 CK   170 -1   1 4 W ALL 2 W +1 SA   140
5 N N-S 3Nt N = D3 600   10   -10 5 N N-S 2Nt S = DQ 120  
6 E E-W 3 W = H6   110 -7   7 6 E E-W 4♠ E -2 HK 200  
7 S ALL 3♣ S +1 D8 130   -11   11 7 S ALL 3Nt N +2 H4 660  
8 W --- 3 S +1 SJ 130   6   -6 8 W --- 2♠ W = S8   110
TABLE NR. 5 OPEN ROOM ROUND NR. 1 TABLE NR. B5 CLOSED ROOM
9 Starmen 10 Monte Carlo 3,54   16,46 10 Monte Carlo 9 Starmen
N Vilmar Vahe E Toivo Jullis       N Manglus Lember E Andres Kuusk
S Aland Suba W Tõnis Pleksepp       S Marko Kolk W Marek Kolk
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 6   26 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
1 N --- 2 S +1 HQ 110   0   0 1 N --- 2♠ W -2 DJ 100  
2 E N-S 1 E +3 H3   130 -5   5 2 E N-S 1Nt E -1 H3 50  
3 S E-W PASS           -3   3 3 S E-W 2 S = H2 110  
4 W ALL 3 W +1 D6   170 -6   6 4 W ALL 2 N = D3 90  
5 N N-S 3Nt S -1 DK   100 0   0 5 N N-S 3Nt S -1 DK   100
6 E E-W 3Nt E -1 HK 100   5   -5 6 E E-W 1Nt E = HK   90
7 S ALL 3♣ S +1 S2 130   -12   12 7 S ALL 3♣x N +1 H4 870  
8 W --- 1Nt N = S3 90   1   -1 8 W --- 2♠ E -1 D7 50  
TABLE NR. 6 OPEN ROOM ROUND NR. 1 TABLE NR. B6 CLOSED ROOM
11 Maija 12 Red Panda 5,32   14,68 12 Red Panda 11 Maija
N Maija Romanovska E Aleksis Zalitis       N Rain Mürkhain E Martin Maasik
S Janis Ilzins W Gints Freimanis       S Helina Torv W Martins Balodis
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 14   27 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
1 N --- 2 S +1 HQ 110   0   0 1 N --- 3 S = HQ 110  
2 E N-S 2 E +2 D5   130 -7   7 2 E N-S 3 S = D7 140  
3 S E-W 2♠ S = D10 110   5   -5 3 S E-W 2 S -2 C9   100
4 W ALL 3 W +1 D6   170 -7   7 4 W ALL 3 N = HK 110  
5 N N-S 3Nt S -2 S2   200 -13   13 5 N N-S 3Nt S = DK 600  
6 E E-W 3 W = H2   110 1   -1 6 E E-W 3 W +2 C4   150
7 S ALL 3♣ S +1 C3 130   6   -6 7 S ALL 3♣ S -1 S2   100
8 W --- 3 N -1 SK   50 2   -2 8 W --- 2♠ W = C3   110