E S T O N I A N   T O U R N A M E N T   B R I D G E   L E A G U E
T A R T U   T E A M S   T O U R N A M E N T   2 0 1 8
T E A M S   T O U R N A M E N T   -   R O U N D   N R . 3
G E N E R A T E D   :   0 8 . 0 1 . 2 0 1 8   1 1 : 1 7 : 3 4
TEAMS PROTOCOLS PRODUCED BY VAMBOLA KASE - BRIDGE CALCULATIONS PROGRAM
TABLE NR. 1 OPEN ROOM ROUND NR. 3 TABLE NR. B1 CLOSED ROOM
4 Kaardivägi 13 Sindi 14,39   5,61 13 Sindi 4 Kaardivägi
N Pihel Kuusk E Ain Aspre       N Mihkel Allik E Hendrik Nigul
S Indrek Kuusk W Marek Pontus       S Margus Tuvikene W Taavi Toomere
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 17   5 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
17 N --- 4♠x E = CK   590 -5   5 17 N --- 4♠ E = CK   420
18 E N-S 3Nt S = C6 600   0   0 18 E N-S 3Nt S = C6 600  
19 S E-W 1Nt N = SJ 90   6   -6 19 S E-W 1Nt W +2 C2   150
20 W ALL 3♣ S = D6 110   0   0 20 W ALL 3♣ S = D6 110  
21 N N-S 3Nt S +2 SJ 660   1   -1 21 N N-S 4♠ N = DK 620  
22 E E-W 2 S = H8 110   4   -4 22 E E-W 3 S -1 H8   50
23 S ALL 3Nt N +3 C3 690   1   -1 23 S ALL 3Nt S +2 DQ 660  
24 W --- 2Nt W -1 SQ 50   5   -5 24 W --- 1Nt W +1 S2   120
TABLE NR. 2 OPEN ROOM ROUND NR. 3 TABLE NR. B2 CLOSED ROOM
12 Red Panda 10 Monte Carlo 13,12   6,88 10 Monte Carlo 12 Red Panda
N Gints Freimanis E Tõnis Pleksepp       N Manglus Lember E Helina Torv
S Aleksis Zalitis W Toivo Jullis       S Marko Kolk W Rain Mürkhain
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 11   3 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
17 N --- 4♠x E = CK   590 0   0 17 N --- 4♠x E = CK   590
18 E N-S 3Nt S +1 D9 630   1   -1 18 E N-S 3Nt S = D4 600  
19 S E-W 1Nt N = SJ 90   4   -4 19 S E-W 1Nt N -1 SJ   50
20 W ALL 3♣ S = H4 110   -1   1 20 W ALL 1Nt N +2 HQ 150  
21 N N-S 3Nt S +2 SJ 660   1   -1 21 N N-S 3Nt S +1 SJ 630  
22 E E-W 3 S = DK 140   5   -5 22 E E-W 3 S -1 H8   50
23 S ALL 3Nt S +2 DQ 660   -1   1 23 S ALL 3Nt S +3 SJ 690  
24 W --- 2Nt W = C10   120 -1   1 24 W --- 1Nt W = S2   90
TABLE NR. 3 OPEN ROOM ROUND NR. 3 TABLE NR. B3 CLOSED ROOM
11 Maija 5 Neimanis 6,55   13,45 5 Neimanis 11 Maija
N Maija Romanovska E Ivars Rubenis       N Aigars Germanis E Martin Maasik
S Janis Ilzins W Jelena Alfejeva       S Ugis Jansons W Martins Balodis
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 0   9 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
17 N --- 4♠x E = CA   590 -5   5 17 N --- 4♠ E = CA   420
18 E N-S 3Nt S = D9 600   0   0 18 E N-S 3Nt S = D9 600  
19 S E-W 1Nt W +2 C2   150 -3   3 19 S E-W 2 S -1 CQ   50
20 W ALL 1Nt N = HJ 90   0   0 20 W ALL 1Nt N = HQ 90  
21 N N-S 3Nt N = H5 600   -1   1 21 N N-S 3Nt S +1 SJ 630  
22 E E-W 4 S -2 DK   100 0   0 22 E E-W 3♣ E = H6   110
23 S ALL 3Nt S +3 DQ 690   0   0 23 S ALL 3Nt S +3 DQ 690  
24 W --- PASS           0   0 24 W --- PASS          
TABLE NR. 4 OPEN ROOM ROUND NR. 3 TABLE NR. B4 CLOSED ROOM
2 Irmus Ärg 9 Starmen 7,23   12,77 9 Starmen 2 Irmus Ärg
N Vahur Kurig E Marek Kolk       N Aland Suba E Jaak Lõhmus
S Jüri Aava W Andres Kuusk       S Vilmar Vahe W Urmas Lauri
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 17   24 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
17 N --- 5♠x E -1 CK 100   11   -11 17 N --- 4♠ W +1 D6   450
18 E N-S 3Nt S = C6 600   -1   1 18 E N-S 3Nt S +1 D10 630  
19 S E-W 1♠ S = CQ 80   5   -5 19 S E-W 2♣ S -2 S5   100
20 W ALL 3 E -1 SK 100   -1   1 20 W ALL 2♣ S +2 H2 130  
21 N N-S 3Nt S +1 SJ 630   1   -1 21 N N-S 3Nt N = H4 600  
22 E E-W 1♠ S -2 DK   100 -6   6 22 E E-W 3 N = D6 140  
23 S ALL 6Nt S -1 SJ   100 -13   13 23 S ALL 3Nt S +2 S4 660  
24 W --- 1Nt W = S6   90 -3   3 24 W --- PASS          
TABLE NR. 5 OPEN ROOM ROUND NR. 3 TABLE NR. B5 CLOSED ROOM
7 Tööjõureservid 3 Printerikeskus 10,86   9,14 3 Printerikeskus 7 Tööjõureservid
N Gunnar Vainu E Kalev Kalma       N Kati Koido E Hannes Nirk
S Teno Lutter W Aare Klaos       S Vallo Kask W Ülis Riisalu
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 13   11 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
17 N --- 4♠ E = CA   420 1   -1 17 N --- 4♠ W +1 S2   450
18 E N-S 3Nt S +1 D4 630   0   0 18 E N-S 3Nt S +1 S5 630  
19 S E-W 2♠ N -2 SJ   100 1   -1 19 S E-W 1Nt W +1 H3   120
20 W ALL 2♠ S -1 D6   100 -11   11 20 W ALL 2 W -4 S6 400  
21 N N-S 3Nt S +1 SJ 630   1   -1 21 N N-S 3Nt N = H4 600  
22 E E-W 2 N +1 DK 140   5   -5 22 E E-W 3 S -1 DK   50
23 S ALL 3Nt S +3 H2 690   1   -1 23 S ALL 3Nt S +2 SJ 660  
24 W --- PASS           4   -4 24 W --- 1Nt W +2 S2   150
TABLE NR. 6 OPEN ROOM ROUND NR. 3 TABLE NR. B6 CLOSED ROOM
8 N4 6 Johha 18,04   1,96 6 Johha 8 N4
N Irene Teinemaa E Rasmus Maide       N Rao Zvorovski E Aire Taube
S Maarja Oras W Mirjam Iher       S Martin Vasar W Ines Piibeleht
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 30   2 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
17 N --- 4♠ E = CK   420 5   -5 17 N --- 4♠x E = CA   590
18 E N-S 3Nt S = D9 600   -1   1 18 E N-S 3Nt S +1 D10 630  
19 S E-W 1Nt N = S10 90   5   -5 19 S E-W 1Nt N -2 SJ   100
20 W ALL 1Nt N = HJ 90   -1   1 20 W ALL 3♣ N = HQ 110  
21 N N-S 3Nt S +2 H10 660   1   -1 21 N N-S 3Nt S +1 H10 630  
22 E E-W 2 S = DK 110   4   -4 22 E E-W 3 N -1 CA   50
23 S ALL 6Nt N = C3 1440   13   -13 23 S ALL 4Nt S +2 H8 690  
24 W --- 2Nt W -1 S2 50   2   -2 24 W --- PASS