E S T O N I A N   T O U R N A M E N T   B R I D G E   L E A G U E
T A R T U   T E A M S   T O U R N A M E N T   2 0 1 8
T E A M S   T O U R N A M E N T   -   R O U N D   N R . 4
G E N E R A T E D   :   0 8 . 0 1 . 2 0 1 8   1 1 : 1 7 : 3 8
TEAMS PROTOCOLS PRODUCED BY VAMBOLA KASE - BRIDGE CALCULATIONS PROGRAM
TABLE NR. 1 OPEN ROOM ROUND NR. 4 TABLE NR. B1 CLOSED ROOM
4 Kaardivägi 12 Red Panda 20,00   0,00 12 Red Panda 4 Kaardivägi
N Pihel Kuusk E Helina Torv       N Gints Freimanis E Hendrik Nigul
S Indrek Kuusk W Rain Mürkhain       S Aleksis Zalitis W Taavi Toomere
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 46   0 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
25 N E-W 3♠x W -2 HK 500   12   -12 25 N E-W 3Nt N -3 SJ   150
26 E ALL 3x E -2 C8 500   12   -12 26 E ALL 4x S -1 S4   200
27 S --- 3Nt E -1 HJ 50   10   -10 27 S --- 3Nt E = HJ   400
28 W N-S 2♠ N -2 CQ   200 0   0 28 W N-S 2♣ N -2 D5   200
29 N ALL 7Nt N = HJ 2220   2   -2 29 N ALL 7 S = D3 2140  
30 E --- 3 N +2 SA 150   6   -6 30 E --- 3♠ S -2 CA   100
31 S N-S 4♠ E +3 C3   510 0   0 31 S N-S 4♠ E +3 C6   510
32 W E-W 1Nt S = S4 90   4   -4 32 W E-W 3 N -1 S10   50
TABLE NR. 2 OPEN ROOM ROUND NR. 4 TABLE NR. B2 CLOSED ROOM
13 Sindi 5 Neimanis 8,33   11,67 5 Neimanis 13 Sindi
N Ain Aspre E Ugis Jansons       N Jelena Alfejeva E Mihkel Allik
S Marek Pontus W Aigars Germanis       S Ivars Rubenis W Margus Tuvikene
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 17   21 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
25 N E-W 6♣x S -3 H6   500 -10   10 25 N E-W 4 S -1 H6   50
26 E ALL 2 E -1 C8 100   0   0 26 E ALL 3 E -1 C8 100  
27 S --- 3Nt W = S5   400 0   0 27 S --- 3Nt E = C5   400
28 W N-S 2♠ N -2 H3   200 -1   1 28 W N-S 2Nt W +2 C10   180
29 N ALL 6Nt S +1 C9 1470   17   -17 29 N ALL 7 S -2 C10   200
30 E --- 4 E = D7   420 -10   10 30 E --- 4♣ E -1 D7 50  
31 S N-S 6♠ W +1 C10   1010 0   0 31 S N-S 6♠ E +1 C6   1010
32 W E-W 2♠ E -1 C7 100   0   0 32 W E-W 1Nt N = S6 90  
TABLE NR. 3 OPEN ROOM ROUND NR. 4 TABLE NR. B3 CLOSED ROOM
8 N4 2 Irmus Ärg 14,68   5,32 2 Irmus Ärg 8 N4
N Ines Piibeleht E Vahur Kurig       N Urmas Lauri E Irene Teinemaa
S Aire Taube W Jüri Aava       S Jaak Lõhmus W Maarja Oras
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 31   18 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
25 N E-W 3Nt N -2 S6   100 -11   11 25 N E-W 3Nt S = CQ 400  
26 E ALL 2♠ W -2 DA 200   12   -12 26 E ALL 2 N -4 CQ   400
27 S --- 3Nt E = HJ   400 0   0 27 S --- 3Nt E = HJ   400
28 W N-S 2♠ N -2 CQ   200 -2   2 28 W N-S 2Nt E +1 S4   150
29 N ALL 7 S = C9 2140   17   -17 29 N ALL 5 S +2 S2 640  
30 E --- 3♠ S -1 HA   50 -5   5 30 E --- 3 N +2 SA 150  
31 S N-S 6♠ E +1 D4   1010 0   0 31 S N-S 6♠ E +1 S5   1010
32 W E-W 3 N -1 DJ   50 2   -2 32 W E-W 2♠ E = D5   110
TABLE NR. 4 OPEN ROOM ROUND NR. 4 TABLE NR. B4 CLOSED ROOM
9 Starmen 11 Maija 17,50   2,50 11 Maija 9 Starmen
N Vilmar Vahe E Martin Maasik       N Janis Ilzins E Marek Kolk
S Aland Suba W Martins Balodis       S Maija Romanovska W Andres Kuusk
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 30   5 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
25 N E-W 3 N -1 C7   50 0   0 25 N E-W 3 S -1 H6   50
26 E ALL 2 E -1 C8 100   12   -12 26 E ALL 4x S -2 S4   500
27 S --- 3Nt E = HJ   400 0   0 27 S --- 3Nt E = HJ   400
28 W N-S PASS           13   -13 28 W N-S 2♠x N -3 D5   800
29 N ALL 7Nt N = HJ 2220   0   0 29 N ALL 7Nt N = HJ 2220  
30 E --- 3♠ S -1 CA   50 -5   5 30 E --- 3♠ S = CA 140  
31 S N-S 6♠ W +1 S3   1010 0   0 31 S N-S 6♠ E +1 H4   1010
32 W E-W 2♠ E -1 D9 100   5   -5 32 W E-W 2♠ E = D8   110
TABLE NR. 5 OPEN ROOM ROUND NR. 4 TABLE NR. B5 CLOSED ROOM
10 Monte Carlo 7 Tööjõureservid 16,00   4,00 7 Tööjõureservid 10 Monte Carlo
N Toivo Jullis E Teno Lutter       N Hannes Nirk E Marko Kolk
S Tõnis Pleksepp W Gunnar Vainu       S Ülis Riisalu W Manglus Lember
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 30   12 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
25 N E-W 3Nt N -1 S6   50 -11   11 25 N E-W 3♠x W -2 D5 500  
26 E ALL 2♠ W -2 DA 200   3   -3 26 E ALL 3♣ E -1 D5 100  
27 S --- 3Nt W +1 S5   430 -1   1 27 S --- 3Nt E = HJ   400
28 W N-S 2♠ N -2 D5   200 0   0 28 W N-S 2♠ N -2 D5   200
29 N ALL 6 S +1 S7 1390   17   -17 29 N ALL 7 N -3 C10   300
30 E --- 2♠ S +1 CA 140   6   -6 30 E --- 5x N -1 SA   100
31 S N-S 6♠ E +1 H2   1010 0   0 31 S N-S 6♠ E +1 C6   1010
32 W E-W 1Nt S = C10 90   4   -4 32 W E-W 1Nt N -1 S9   50
TABLE NR. 6 OPEN ROOM ROUND NR. 4 TABLE NR. B6 CLOSED ROOM
1 Druva 3 Printerikeskus 1,17   18,83 3 Printerikeskus 1 Druva
N Olavi Oja E Aare Klaos       N Kati Koido E Leo Luks
S Jaanus Maripuu W Kalev Kalma       S Vallo Kask W Lauri Naber
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 15   48 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
25 N E-W 3Nt N -2 S6   100 -11   11 25 N E-W 3Nt S = CQ 400  
26 E ALL 4 S -1 C2   100 -5   5 26 E ALL 2 E -1 C8 100  
27 S --- 3Nt E +1 C3   430 -1   1 27 S --- 3Nt E = HJ   400
28 W N-S 2Nt W +1 S3   150 4   -4 28 W N-S 2♣ N -3 D5   300
29 N ALL 7 S -2 C10   200 -20   20 29 N ALL 7 S = C5 2140  
30 E --- 3 N +2 SA 150   11   -11 30 E --- 4 E = DK   420
31 S N-S 7♠ E = S6   1510 -11   11 31 S N-S 6♠ E +1 S5   1010
32 W E-W 2♠ E -1 D9 100   0   0 32 W E-W 2♠ E -1 D6 100