E S T O N I A N   T O U R N A M E N T   B R I D G E   L E A G U E
T A R T U   T E A M S   T O U R N A M E N T   2 0 1 8
T E A M S   T O U R N A M E N T   -   R O U N D   N R . 6
G E N E R A T E D   :   0 8 . 0 1 . 2 0 1 8   1 1 : 1 7 : 4 8
TEAMS PROTOCOLS PRODUCED BY VAMBOLA KASE - BRIDGE CALCULATIONS PROGRAM
TABLE NR. 1 OPEN ROOM ROUND NR. 6 TABLE NR. B1 CLOSED ROOM
4 Kaardivägi 9 Starmen 6,55   13,45 9 Starmen 4 Kaardivägi
N Pihel Kuusk E Marek Kolk       N Vilmar Vahe E Hendrik Nigul
S Indrek Kuusk W Andres Kuusk       S Aland Suba W Taavi Toomere
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 23   32 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
41 N E-W 1Nt N -2 S3   100 -2   2 41 N E-W 1Nt N -1 S3   50
42 E ALL 4x W = DA   790 -12   12 42 E ALL 2♠ W +2 DA   170
43 S --- 3♠x N -2 DA   300 3   -3 43 S --- 3Nt E = S4   400
44 W N-S 4♠ W -1 H10 50   10   -10 44 W N-S 4 E = DQ   420
45 N ALL 3 W -1 CK 100   -1   1 45 N ALL 1Nt S +1 C2 120  
46 E --- 3Nt E -1 HJ 50   10   -10 46 E --- 3Nt E = D9   400
47 S N-S 4♠x S -1 CA   200 -13   13 47 S N-S 4♠ N = H8 620  
48 W E-W 3Nt S -1 SA   50 -4   4 48 W E-W 2♣ N +1 D3 110  
TABLE NR. 2 OPEN ROOM ROUND NR. 6 TABLE NR. B2 CLOSED ROOM
8 N4 5 Neimanis 5,61   14,39 5 Neimanis 8 N4
N Irene Teinemaa E Ugis Jansons       N Ivars Rubenis E Ines Piibeleht
S Maarja Oras W Aigars Germanis       S Jelena Alfejeva W Aire Taube
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 12   24 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
41 N E-W 1Nt N -2 S3   100 0   0 41 N E-W 1Nt W = C7   90
42 E ALL 4 E = C3   620 -10   10 42 E ALL 2 W +2 DA   170
43 S --- 4 W -1 S3 50   -2   2 43 S --- 4 W -2 S5 100  
44 W N-S 4 E -1 S9 50   10   -10 44 W N-S 4♠ W = C5   420
45 N ALL 3 N -2 S4   200 -8   8 45 N ALL 2 N +1 S3 140  
46 E --- 2 W = C4   90 -4   4 46 E --- 3Nt W -1 HK 50  
47 S N-S 4 W = S9   420 0   0 47 S N-S 4 W = CQ   420
48 W E-W 2 W -2 CK 200   2   -2 48 W E-W 1Nt N +1 H5 120  
TABLE NR. 3 OPEN ROOM ROUND NR. 6 TABLE NR. B3 CLOSED ROOM
13 Sindi 3 Printerikeskus 17,87   2,13 3 Printerikeskus 13 Sindi
N Ain Aspre E Kalev Kalma       N Kati Koido E Mihkel Allik
S Marek Pontus W Aare Klaos       S Vallo Kask W Margus Tuvikene
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 36   9 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
41 N E-W 1Nt N = S3 90   4   -4 41 N E-W 1Nt N -1 S3   50
42 E ALL 3 W +2 DA   200 -9   9 42 E ALL 4♠x W -1 HA 200  
43 S --- 2♠ N = HA 110   2   -2 43 S --- 4 W -1 S3 50  
44 W N-S 4♠ W -1 H10 50   10   -10 44 W N-S 4♠ E = DQ   420
45 N ALL 1Nt N +1 D3 120   5   -5 45 N ALL 2 E = CJ   90
46 E --- 3Nt W -2 S5 100   11   -11 46 E --- 3Nt E = SA   400
47 S N-S 4♠x S = H8 790   0   0 47 S N-S 4♠x N = H6 790  
48 W E-W 1Nt N = H5 90   4   -4 48 W E-W 3Nt N -1 H5   50
TABLE NR. 4 OPEN ROOM ROUND NR. 6 TABLE NR. B4 CLOSED ROOM
10 Monte Carlo 2 Irmus Ärg 13,78   6,22 2 Irmus Ärg 10 Monte Carlo
N Tõnis Pleksepp E Vahur Kurig       N Jaak Lõhmus E Marko Kolk
S Toivo Jullis W Jüri Aava       S Urmas Lauri W Manglus Lember
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 32   22 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
41 N E-W 1Nt W -1 C7 100   7   -7 41 N E-W 1Nt S -4 H2   200
42 E ALL 4 W +1 DA   650 -1   1 42 E ALL 4 W = D4   620
43 S --- 4 W -1 S3 50   11   -11 43 S --- 4♠x N -3 DA   500
44 W N-S 4♠ E = DQ   420 -10   10 44 W N-S 5♠ W -1 H10 50  
45 N ALL 3 E -1 DJ 100   0   0 45 N ALL         50% 50%
46 E --- 3Nt W -1 C7 50   10   -10 46 E --- 3Nt E = HJ   400
47 S N-S 5x E -1 SA 100   -11   11 47 S N-S 4♠ N = H8 620  
48 W E-W 2♣ N = S7 90   4   -4 48 W E-W 2♣ N -1 D3   50
TABLE NR. 5 OPEN ROOM ROUND NR. 6 TABLE NR. B5 CLOSED ROOM
12 Red Panda 1 Druva 0,00   20,00 1 Druva 12 Red Panda
N Gints Freimanis E Olavi Oja       N Lauri Naber E Helina Torv
S Aleksis Zalitis W Jaanus Maripuu       S Leo Luks W Rain Mürkhain
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 0   50 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
41 N E-W 1Nt N -1 S8   50 -6   6 41 N E-W 2 W -2 C6 200  
42 E ALL 3♠ W +1 HA   170 -9   9 42 E ALL 4♠ W -2 CA 200  
43 S --- 4♠x N -3 HA   500 -12   12 43 S --- 4 W -2 S3 100  
44 W N-S 4♠ W = H10   420 0   0 44 W N-S 4 W = D3   420
45 N ALL 3 E -1 CJ 100   0   0 45 N ALL 2 N = S7 110  
46 E --- 3Nt E = HJ   400 -10   10 46 E --- 3Nt W -1 HQ 50  
47 S N-S 4 W = CJ   420 -12   12 47 S N-S 5x W -2 CQ 300  
48 W E-W 2♣ N +1 H2 110   -1   1 48 W E-W 2♣ N +2 D3 130  
TABLE NR. 6 OPEN ROOM ROUND NR. 6 TABLE NR. B6 CLOSED ROOM
7 Tööjõureservid 6 Johha 16,46   3,54 6 Johha 7 Tööjõureservid
N Teno Lutter E Mirjam Iher       N Rao Zvorovski E Hannes Nirk
S Gunnar Vainu W Rasmus Maide       S Martin Vasar W Ülis Riisalu
NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW 35   15 NR D ZONE CNT PL TR L R-NS R-EW
41 N E-W 1Ntx W = C8   180 -2   2 41 N E-W 1Nt N -2 S3   100
42 E ALL 4 W = H4   620 9   -9 42 E ALL 4x E +1 DA   990
43 S --- 5 W -2 S3 100   5   -5 43 S --- 2♠ N -2 DA   100
44 W N-S 4♠ E = DQ   420 -10   10 44 W N-S 4 W -1 C5 50  
45 N ALL 2 N +1 S3 140   -2   2 45 N ALL 3x E -1 CJ 200  
46 E --- 3Nt E +1 D8   430 -1   1 46 E --- 3Nt W = S5   400
47 S N-S 4♠x N = H8 790   15   -15 47 S N-S 4 W = CQ   420
48 W E-W 3Nt S +2 H4 460   6   -6 48 W E-W 2x E -1 HA 200