E S T O N I A N   T O U R N A M E N T   B R I D G E   L E A G U E E S T O N I A N   T O U R N A M E N T   B R I D G E   L E A G U E
K L I N K M A N N   G R A N D   P R I X   2 0 1 1 K L I N K M A N N   2 0 1 1   -   K Õ V A M E E S
S U M M A R Y   A F T E R   4 8   B O A R D S vt. 2010 S U M M A R Y   R E S U L T S   A F T E R   R O U N D   N R . 5
KLIKI I SESSIOONI KLIKI VÕISTKONDLIKU TULEMUSI!
KLIKI II SESSIOONI ZIP RESULTS PRODUCED BY VAMBOLA KASE - BRIDGE CALCULATION PROGRAM
PL SUM GP NR P A I R   N A M E S C L U B S S1 PL1 GP1 S2 PL2 GP2
1. 61,14% 170 22 Ines Piibeleht - Maksim Karpov TLN 58,18% 3. 80 64,11% 2. 90 1 2 3 4 5 6 SUM PL
2. 59,48% 172 1 Tiit Jakobson - Jüri Aava TLN - KEI 61,90% 1. 100 57,05% 5. 72 1 EKSPROMPT Maksim Karpov, Agu Lehesalu   11,0 19,0 7,0 11,0 14,0 62,0 IV
3. 58,71% 160 4 Sven Sester - Vassili Levenko TLN 52,83% 11. 60 64,58% 1. 100 Ivar Kalma, Aarne Rummel   -15 14 -32 -16 -3 -52
4. 57,49% 158 27 Eino Vaher - Marko Tenn RKV - PRN 58,63% 2. 90 56,34% 7. 68 2 STARMEN Jaanus Maripuu, Jüri Aava 19,0   22,0 21,0 19,0 23,0 104,0 I
5. 54,94% 124 20 Mikk Mirme - Sven Hein KEI 50,60% 16. 50 59,29% 4. 74 Vilmar Vahe, Marek Kolk 15   27 22 16 30 110
6. 53,73% 122 14 Lasse Utter - Osmo Parviainen FIN 52,08% 12= 56 55,37% 8. 66 3 UTTER Kirsi Virtanen, Vesa Leskelä 11,0 8,0   14,0 12,0 10,0 55,0 V
7. 53,57% 126 15 Ivar Kalma - Aleksander Ostapenko TLN 53,87% 8. 66 53,27% 11. 60 Lasse Utter, Osmo Parviainen -14 -27   -2 -10 -20 -73
8. 53,15% 116 25 Helgi Arst - Jaanus Tekko TLN 49,85% 18. 46 56,45% 6. 70 4 NORSU Tiit Jakobson, Sven Hein 23,0 9,0 16,0   19,0 25,0 92,0 II
9. 52,98% 120 21 Eve Rummel - Aarne Rummel TLN 53,57% 9. 64 52,38% 13. 56 Enn Maalder, Mikk Mirme 32 -22 2   13 40 65
10. 52,88% 120 19 Kirsi Virtanen - Vesa Leskelä FIN 55,51% 7. 68 50,24% 15. 52 5 KLINKMANN Are Saarne, Jüri Ley 19,0 11,0 18,0 11,0   24,0 83,0 III
11. 52,48% 112 10 Enn Maalder - Jaak Lõhmus TLN 50,30% 17. 48 54,66% 9. 64 Jaak Simm, Leo Kuru 16 -16 10 -13   36 33
12. 52,42% 118 13 Erika Pärn - Vahur Kurig TLN 57,14% 4. 74 47,69% 19. 44 6 LINNUGRIPP Arne-Aivo Kukk, Piret Aava 16,0 7,0 20,0 5,0 6,0   54,0 VI
13. 50,94% 114 8 Vilmar Vahe - Andres Veer TLN - PRN 42,56% 26= 34 59,32% 3. 80 Vahur Kurig, Erika Pärn 3 -30 20 -40 -36   -83
14. 50,78% 111 16 Pihel Sarv - Indrek Kuusk TRT 56,25% 5. 72 45,30% 22. 39
15. 49,35% 98 3 Arne-Aivo Kukk - Piret Aava  TLN - KEI 52,08% 12= 56 46,62% 20. 42 B U T L E R R1 R2 R3 R4 R5
16. 49,20% 100 18 Mart Ostra - Riho Niit TLN 53,27% 10. 62 45,13% 23. 38 R O U N D   N R . 1 T1 T2 T3
17. 48,74% 92 29 Leo Lume - Madis Uibu TLN 46,88% 22= 38 50,60% 14. 54 R O U N D   N R . 2 T1 T2 T3
18. 47,85% 93 28 Liidia Heinlo - Aavo Heinlo TLN 52,08% 12= 56 43,62% 24. 37 R O U N D   N R . 3 T1 T2 T3
19. 47,69% 92 5 Valter Raudmets - Kalle Ojassalu TRT 42,56% 26= 34 52,83% 12. 58 R O U N D   N R . 4 T1 T2 T3
20. 47,51% 88 24 Valev Parker - Jüri Ley TLN 47,02% 21. 40 48,00% 17. 48 R O U N D   N R . 5 T1 T2 T3
21. 47,40% 102 30 Leo Kuru - Hillar Sula TLN - TRT 55,95% 6. 70 38,84% 29. 32 B O A R D S R1 R2 R3 R4 R5
22. 46,71% 82 26 Guido Kobolt - Peeter Lond TLN 47,92% 20. 42 45,50% 21. 40
23. 46,60% 95 23 Oleg Sirotin - Ülis Riisalu TRT 39,73% 28. 33 53,47% 10. 62
24. 46,38% 87 7 Mart Muru - Toomas Kork RKV 50,89% 15. 52 41,87% 26. 35
25. 45,82% 82 2 Ao Lellep - Rain Tomson TRT 43,90% 25. 36 47,74% 18. 46
26. 44,83% 78 9 Taivo Jänes - Enno Kuld TLN 48,36% 19. 44 41,31% 27. 34
27. 44,49% 74 12 Peeter Brehhov - Toomas Kukemilk TLN 46,88% 22= 38 42,11% 25. 36
28. 43,12% 82 11 Robert Valge - Taavi Tiitsaar TRT 37,80% 29. 32 48,44% 16. 50
29. 42,44% 68 6 Toivo Külaviir - Peeter Hibus TLN 46,28% 24. 37 38,61% 30. 31
30. 38,03% 64 17 Asso Kork - Andres Kork RKV 35,12% 30. 31 40,95% 28. 33