EESTI JUUNIORPAARIDE MEISTRIVÕISTLUSED U-21 MEISTRIVÕISTLUSED VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTULESED INDIVIDUAALSED MEISTRIVÕISTLUSED
2018 XXI JUN MV 4.03,Tallinna bridžiklubi, 20 paari, 2 sessiooni
1.  Mirjam Iher Rasmus Maide Tartu 64,51%
2.  Milvi Prii Jakob Prii Kuressaare 64,11%
3.  Martin Vasar Susanna Laan Tartu 63,06%
4.  Manglus Lember Martin Maasik Tartu-Pärnu 62,52%
5.  Rasmus Zalite  Karl Markus Pruul Tartu-Pärnu 60,68%
6.  Johanna Piibor Aleksis Zalitis Tartu 59,29%
2017 XX JUN MV 5.03,Tallinna bridžiklubi, 21 paari, 2 sessiooni 2017 XIV U-21 MV 30.04 Jõgeval, 20 paari, 38 jaotust 2017 V JUN VK MV  17.06, Valjala Gümnaasium, 7 vk. 7x8 j. turniirisüsteemis 2017 I JUN IND MV 18.06, Valjala Gümnaasium, 22, 19 j.
1.  Tiit Hendrik Piibeleht Rao Zvorovski Tartu-Tallinn 64,51% 1.  Martin Vasar Rao Zvorovski Tartu-Tallinn 69,20% 1.  TIHIMEISTER Hanna Tuus Aleksis Zalitis Saaremaa-Tartu 105,10 1. Raigo Luhaorg Tallinn 67,65%
2.  Milvi Prii Jakob Prii Kuressaare 64,11% 2.  Aina Riisalu  Ingrid Laurikainen Jõgeva 63,48%     Martin Maasik Rasmus Maide Pärnu-Tallinn   2. Ingrid Laukainen Jõgeva 67,46%
3.  Martin Vasar Susanna Laan Tartu 63,06% 3.  Markus Ausmeel Rasmus Maide Tallinn 62,83% 2.  JOHHA Susanna Laan Martin Vasar Saareemaa-Tartu 89,88 3. Rasmus Zalite Tartu 63,24%
4.  Manglus Lember Martin Maasik Tartu-Pärnu 62,52% 4.  Kati Iher Elo Maria Pauman Tartu 62,51%     Mirjam Iher Rasmus Maide Tartu-Tallinn   4. Johanna Piibor Tartu 58,59%
5.  Rasmus Zalite  Karl Markus Pruul Tartu-Pärnu 60,68% 5.  Liis Arras  Jasper Jõgi Jõgeva 57,89% 3.  BRIDŽIKILPKONNAD Rasmus Zalite Rain Mürkhain Tartu-Tallinn 79,25 5. Rao Zvorovski Tallinn 57,69%
6.  Johanna Piibor Aleksis Zalitis Tartu 59,29% 6.  Martin Hõbemägi  Karl Markus Pruul Tallinn-Pärnu 57,52%     Kati Iher Elo Maria Pauman Tartu   6. Manglus Lember Tartu 57,58%
2016 XIX JUN MV & XIII U-21 MV 19.03,Tallinna bridžiklubi, 21 paari, 2 sessiooni U-21 2016 IV JUN VK MV  8.07, Tallinna Malemaja, 12 vk, 5x5 j. kahes alagrupis, A&B finaalis 3x5 j VP
1.  Mirjam Iher Rasmus Maide Tartu-Tallinn 67,76% 1. 1.  EIJAFJALLAJÖKUL Milvi Prii Martin Vasar Tartu 83,91
2.  Milvi Prii Ivo Adermann Tartu 66,81%     Johanna Piibor Aleksis Zalitis Tartu  
3.  Martin Vasar Tiit Hendrik Piibeleht Tartu 64,19% 2.  2.  KURJAM Susanna Laan Tiit Hendrik Piibeleht Tartu 68,90
4.  Martin Maasik Jonatan Raudsepp Tartu 64,11%     Mirjam Iher Rasmus Maide Tartu-Tallinn  
5.  Jakob Prii Karen Saksakulm Tartu-Kuressaare 58,65% 3.  ROBIN HOOD Hanna Tuus Manglus Lember Tartu 48,01
6.  Johanna Piibor Aleksis Zalitis Tartu 58,36%     Jonatan Raudsepp Martin Maasik Tartu  
8.  Markus Ausmeel Martin Kipper Tallinn 55,50% 3.
2015 XVIII JUN MV & XII U-21 MV 22.03,Tallinna bridžiklubi, 15 paari, 2 sessiooni U-21 2015 III JUN VK MV  28.06, Tallinna Malemaja, 9 vk, 8x5 jaotust VP
1.  Mirjam Iher Susanna Laan Tartu 66,44% 1. 1.  NÄLJANE PANDA Susanna Laan Jonatan Raudsepp Tartu 120,60
2.  Irene Teinemaa Ivo Adermann Tartu 59,10%     Johanna Piibor Aleksis Zalitis Tartu  
3.  Jakob Prii Manglus Lember Tartu 59,04% 2.  69. DRAAKON Stella Veski Tiit Hendrik Piibeleht Tallinn 118,79
4.  Milvi Prii Hanna Tuus Kuressaare 58,67% 2.      Rain Mürkhain Anti Kaar Tallinn  
5.  Kati Iher Martin Vasar Tartu 56,78% 3. 3.  KOLMENE PADA Ralf Ahi Ivo Adermann Tallinn 106,54
6.  Rasmus Maide Rao Zvorovski Tallinn 54,71% 4.     Mirjam Iher Rasmus Maide Tartu-Tallinn  
2014 XVII JUN MV & XI U-21 MV 22.03, Kamahouse,Tallinn, 23 paari, 2 sessiooni U-21 2014 II JUN VK MV  29.06, Tallinna Malemaja, 6 vk, 5x8 jaotust VP
1.  Gints Dreimanis Aleksis Zalitis LAT 67,58% 1. 1.  MARKO POLO Milvi Prii Hanna Tuus Kuressaare 79,18
2. (1.)  Erika Pärn Ivo Adermann Tallinn-Tartu 64,53%     Manglus Lember Jakob Prii Kuressaare  
3.  Janis Ilzins Viktors Ildeikins LAT 61,86% 2.  2.  BANAANIJÄÄTIS Stella Veski Tiit Hendrik Piibeleht Tallinn 67,75
4. (2.)  Helina Torv Johanna Piibor Tallinn 61,73% 3. (1)     Johanna Piibor Helina Torv Tallinn  
5. (3.)  Martin Maasik Jonatan Raudsepp Pärnu-Tartu 60,75% 3.  SALAKAVAL Irene Teinemaa Ivo Adermann Tartu 57,41
6. (4.)  Taavi Tiitsaar Robert Valge Tartu-Kuressaare 58,15%     Enna Elismäe Markus Laars Tallinn  
7. (5.)  Manglus Lember Jakob Prii Kuressaare 57,66%
8. (6.)  Stella Veski Tiit Hendrik Piibeleht Tallinn 56,50% 4. (2.)
9. (7.)  Argo Lillemaa Kuno Kolk Tallinn 53,51% 5. (3.)
2013 XVI JUN MV & X U-21 MV 23.03, Tallinna Reaalkool, 20 paari, 2 sessiooni U-21 2013 I JUN VK MV  30.06, Tallinna Malemaja, 6 vk, 5x8 jaotust VP
1.  Taavi Tiitsaar Jonatan Raudsepp Kuressaare-Tartu 71,41% 1.  TIIM NR. 1 Irene Teinemaa  Tanel Teinemaa Tartu 77,38
2.-3.  Helina Torv Johanna Piibor Tallinn 59,95% 1.-2.     Sander Udam Uku Erik Tropp Tallinn  
2.-3.  Markus Laars Enna Elismäe Tallinn 59,95% 1.-2. 2.  SAAREPIIK Martin Maasik Karl Markus Pruul Pärnu 59,06
4.  Tanel Teinemaa Irene Teinemaa Tartu 59,49%     Manglus Lember Jakob Prii Kuressaare  
5.  Erika Pärn Ivo Adermann Tallinn-Tartu 58,33% 3.  RUUTU SÕDUR Taavi Tiitsaar Jonatan Raudsepp Kuressaare-Tartu 55,22
6.  Sander Sepp Matis Rüütel Kuressaare 57,52% 3.     Ivo Adermann Ralf Ahi Tartu  
2012 XV JUN MV & IX U-21 MV 23.-24.03, Saarema Ühisgümnaasium, 16 paari, 3 sessiooni U-21
1.  Ivo Adermann Ralf Ahi Tallinn 66,14% 1.
2.  Tanel Teinemaa Irene Teinemaa Tartu 66,01%
3.  Egert Pärna Robert Valge Kuressaare 56,88%
4.  Manglus Lember Jakob Prii Kuressaare 56,22% 2.
5.  Taavi Tiitsaar Kristjan Suluste Kuressaare-Tallinn 55,82%
7.  Martin Maasik Karl-Markus Pruul Pärnu 53,70% 3.
2011 XIV JUN MV & VIII U-21 MV 26.-27.03, Tartu, 10 paari, 2x30 jaotust U-21
1.  Tanel Teinemaa Irene Tamm Tartu 57,50%
2.  Erika Pärn Kalvi Nõu Tallinn 55,63%
3.  Taavi Tiitsaar Kristjan Suluste Tallinn-Tartu 54,73%
5.  Ivo Adermann Ralf Ahi Tallinn 51,46% 1.
9.  Jakob Prii Manglus Lember Kuressaare 40.63% 2.
10.  Kaarel Koppel Mart Laus Kuressaare 40.63% 3.
2010 XIII JUN MV & VII U-21 MV 27.-28.03, Tartu, 14 paari, 3 sessiooni U-21
1.  Tanel Teinemaa Irene Tamm Tartu 60,19%
2.  Erika Pärn Erki Metsanurk Tartu 59,95%
3.  Taavi Tiitsaar Kristjan Suluste Tallinn 57,06%
6.  Anu Tensing Meeri Lembinen Tartu 52,89% 1.
9.  Sander Udam  Anu Ainsaar Tallinn 46,53% 2.
10.  Ivo Adermann Ralf Ahi Tallinn 46,41% 3.
2009 XII MV 28.-29.03, Tartu, 13 paari, 3 sessiooni 2009 VI U-21 MV 28.02-01.03 Pärnu, 6 paari, 60 jaotust
1.  Maarja Oras Pihel Sarv Tartu 61,91% 1.  Meeri Lembinen Irene Tamm Tallinn 61,67%
2.  Tanel Teinemaa Irene Tamm Tartu-Tallinn 58,17% 2.  Mihkel Männa Mario Truu Kuressaare 57,08%
3.  Andre Kaldamäe Lauri Kaldamäe Tartu 56,53% 3.  Taavi Tiitsaar Kristjan Suluste Kuressaare 55,00%
4.  Kaarel Piip Kristjan Krips Tartu 56,24% 4.  Kristel Liis Põdder Anu Tensing Tallinn 45,42%
5.  Erki Metsanurk Tuul Sarv Tartu 54,07% 5.  Annika Mikola Lagle Sammelsaar Kuressaare 41,25%
6.  Kalvi Nõu Mihkel Paju Kuressaare 51,37% 6.  Taavi Emajõe Andres Kaldvee Pärnu 39,58%
2008 XI MV (lahtised) 29.-30.03, Tartu, 22 paari, 3 sessiooni 2008 V U-21 MV 10.05, Kuressaare, 10 paari, 2 sessiooni
1.  Erika Pärn Lauris Lauks Tartu-LAT 56,73% 1.  Tanel Teinemaa Irene Tamm Tallinn 183
2.  Mihkel Männa Mario Truu Kuressaare 55,63% 2.  Kristjan Suluste Tarmo Luup Kuressaare 165
3.  Meeri Lembinen Irene Tamm Tallinn 55,15% 3.  Mihkel Männa Mario Truu Kuressaare 156
4.  Ildze Andersone Dace Cimoka LAT 54,99% 4.  Andrus Ilp Toomas Ilp Pärnu 151
5. (4.)  Jane Liivak Martins Lorencs Tartu-LAT 54,73% 5.  Taavi Tiitsaar Robert Valge Kuressaare 146
6.  Peteris Bethers Juris Balashovs LAT 54,63% 6.  Hannes Jürivete Elar Toomsalu Pärnu 137
7. (5.)  Kalvi Nõu Mihkel Paju Kuressaare 54,44%
8. (6.)  Oliver Loper Andrians Imša Tallinn-LAT 53,78%
2007 X MV (lahtised) 28.-29.04, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 34 paari, 3 sessiooni 2007 IV U-21 MV 14.-15.07, Pärnu, 13 paari, 2 sessiooni
1.  Lauris Lauks Martins Lorencs LAT 65,28% 1.  Inga Põldsalu Oliver Rosenbaum Tallinn 57,82%
2. (1.)  Erki Metsanurk Juris Balashovs Kuressaare-LAT 64,39% 2.  Siim Schults Tanel Teinemaa Tallinn 57,28%
3.   Peteris Bethers Andrians Imša LAT 60,80% 3.  Erkki Sapp Kristjan Tammeorg Tallinn 55,69%
4. (2.)  Meelis Kuldkepp Janis Bethers Tartu-LAT 60,16% 4.  Lauri Kaldamäe Simon Vigonski Tartu 54,52%
5. (3.)  Erika Pärn Lauri Kann Tartu 59,22% 5.  Riita Oidsalu Lauri Vaikjärv Tallinn 53,05%
6. (4.)  Andre Kaldamäe Lauri Kaldamäe Tallinn 59,15% 6.  Mihkel Saun Andres Arge Kuressaare 51,28%
7. (5.)  Jane Liivak Triinu Viilup Tartu 58,71%
8. (6.)  Maarja Oras Hendrik Nigul Tartu 57,95%
2006 IX MV (lahtised) 29.-30.04, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 29 paari, 3 sessiooni 2006 III U-21 MV (lahtised) 8.-9.07, Pärnu, 16 paari, 2 sessiooni
1.  Janis Bethers Martins Lorencs LAT 63,40% 1.  Kaarel Piip Kristjan Krips Tartu 59,46%
2. (1.)  Meelis Kuldkepp Oliver Loper Tartu-Tallinn 61,40% 2.  Adrians Imsa Martins Lorencs LAT 56,88%
3. (2.)  Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu 60,80% 3. (2.)  Lauri Vaikjärv Riita Oidsalu Tallinn 56,68%
4. (3.)  Tuul Sarv Andres Kuusk Tartu 60,20% 4. (3.)  Andres Arge Elen Kontkar Kuressaare 54,78%
5.  Arturs Ilzinš Andrians Imša LAT 59,90% 5. (4.)  Mihkel Paju Egert Pärna Kuressaare 53,93%
6. (4.)  Jane Liivak Triinu Viilup Tartu 59,80% 6. (5.)  Pääsu Leesment Siim Schults Tallinn 53,47%
7. (5.)  Erki Metsanurk Kalvi Nõu Kuressaare 57,00% 7.  Lelde Elere Peteris Bethers LAT 52,87%
8.  Lauris Lauks Juris Balashovs LAT 56,80% 8. (6.) Simon Vigonski Margus Niitsoo Tallinn 51,06%
9. (6.)  Laura Sedman Lauri Kann Tartu 55,50%
2005 VIII MV (lahtised) 30.04-01.05, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 27 paari, 3 sessiooni 2005 II U-21 MV (lahtised) 15.-16.07, Pärnu, 21 paari, 2 sessiooni
1.  Marko Keskel Rain Mölderkivi Tallinn 61,40% 1.  Erki Metsanurk Kalvi Nõu Kuressaare 62,39%
2.  Janis Bethers Juris Balashovs LAT 58,60% 2.  Andre Kaldamäe Katre Annert Tallinn 60,17%
3. (2.)  Meelis Kuldkepp Oliver Loper Tartu-Tallinn 58,59% 3. (2.)  Hanna Jakobson Kaur Adamson Tallinn 58,99%
4. Andrius Bielskis Saulius Barzda LIT 57,40% 4. (3.)  Lauri Kaldamäe Simon Vigonski Tallinn 58,07%
5. (3.)  Jane Liivak Triinu Viilup Tartu 57,00% 5. (4.)  Kaarel Piip Kristjan Krips Tartu 57,03%
6. (4.)  Tuul Sarv Andres Kuusk Tartu 55,90% 6.  Ilze Andersone Ilze Valeskalne LAT 55,32%
7.  Peteris Bethers Martins Lorencs LAT 55,40% 7. (5.)  Kaarel Nummert Sander Pajusalu Tartu 55,06%
8. (5.)  Erki Metsanurk Kalvi Nõu Kuressaare 55,00% 8. (6.)  Margus Niitsoo Taavi Vaikjärv Tallinn-Tartu 53,88%
9. (6.)  Andre Kaldamäe Taavi Vaikjärv Tartu 54,90%
2004 VII MV (lahtised) 24. - 25.04, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 23 paari, 3 sessiooni 2004 I U-21 MV (lahtised) 9.-10.07, Pärnu, 13 paari, 2 sessiooni
1.  Janis Bethers Juris Balashovs LAT 71,0 kohap. 1.  Peteris Bethers Ilze Valeskalne LAT 63,31%
2.  Marius Korkevicius Erikas Vainikonis LIT 50,0 2. (1.)  Riita Oidsalu  Lauri Vaikjärv Tallinn 56,10%
3. (1.)  Leonid Movshovich Oliver Loper LAT-Tallinn 43,0 3. (2.)  Andre Kaldamäe Lauri Kaldamäe Tallinn 53,78%
4.  Natalija Vekša Martins Egle LAT 43,0 4. (3.)  Margus Niitsoo Elo Madissoon Tallinn 53,49%
5. (2.)  Merle Matto Hendrik Nigul Tartu 42,0 5. (4.)  Riin Saar Mats Ploompuu Tartu 52,93%
6.  Lauris Lauks Peteris Bethers LAT 41,5 6. (5.)  Erki Metsanurk Kalvi Nõu Kuressaare 51,47%
7. (3.)  Meelis Kuldkepp Kaarel Võhandu Tartu-Tallinn 39,5 7. (6.)  Kaupo Õllek Risto Vaikjärv Tallinn 50,94%
8. (4.)  Tuul Sarv Andres Kuusk Tartu 36,0
9. (5.)  Erki Metsanurk Kalvi Nõu Kuressaare 33,0
10. (6.)  Tõnu Ilves Marko Keskel Tallinn 30,0
2003 VI MV (lahtised) 3.-4.05, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 23 paari, 3 sessiooni
1. (1.)  Lauri Naber Margus Tuvikene Tartu/Tallinn 64,0 kohap.
2. (2.)  Aivar Tihane Karlis Rubins Pärnu/LAT 56,0
3.  Arturs Ilzinš Zita Stamere LAT 44,5
4.  Paulis Snipke Ivars Zaicevs LAT 42,0
5.  Martins Egle Maris Valdats LAT 41,5
6. (3.)  Meelis Kuldkepp Oliver Loper Tallinn 39,5
7. (4.)  Olavi Nahkur Andres Kaldo Pärnu 36,0
8. (5.)  Marko Keskel Hendrik Nigul  Tallinn 33,0
9. (6.)  Egert Belitsev Janno Põldma Kuressaare 30,0
2002 V MV (lahtised) 4.–5.05, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 23 paari, 3 sessiooni
1. (1.)  Marko Keskel Meelis Kuldkepp Tartu/Tallinn 55,0 kohap.
2. (2.)  Siiri Suits Mihkel Allik Rakvere/Tallinn 50,0
3. (3.)  Tõnu Ilves Rain Mölderkivi Tallinn 48,0
4. (4.)  Eve Harju Margus Tuvikene Tallinn 47,0
5. (5.)  Lauri Naber Aivar Tihane Tartu/Riia 47,0
6.  Zita Stamere Janis Maurins LAT 42,0
10. (6.)  Kaupo Kruusiauk Toomas Kärp Tallinn 33,0
2001 IV MV (lahtised) 5.–6.05, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 21 paari, 3 sessiooni
1.  Karlis Rubins Janis Neimanis LAT 55,0 kohap.
2. (1.)  Eve Harju Margus Tuvikene Tallinn 51,0
3. (2.)  Andres Kaldo Aivar Tihane Pärnu/Riia 49,0
4.  Liga Brikmane Janis Kruminš LAT 47,0
5. (3.)  Kaupo Kruusiauk Toomas Kärp Tallinn 43,0
6. (4.)  Helena Kutti Siiri Suits Tartu/Rakvere 41,0
7. (5.)  Meelis Nõmm Peeter Salong Kuressaare 40,0
9. (6.)  Leo Luks Lauri Naber Tartu 37,0
2000 III MV (lahtised) 29.–30.04, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 20 paari, 2 sessiooni
1. (1.)  Leo Luks Lauri Naber Tartu 42,0 kohap.
2. (2.)  Margo Engel Toomas Kärp Tallinn 38,0
3.  Marlen Raudsepp Ildze Straume Tartu/LAT 34,0
4.  Karlis Rubins Janis Neimanis LAT 31,0
5. (3.)  Tõnu Ilves Rain Mölderkivi Tallinn 29,0
6. (4.)  Mihkel Allik Aivo Lokk Tallinn 23,0
7. (5.)  Andreas Heinlaid Kahro Kumari Pärnu/Tartu 22,0
9. (6.)  Aivar Tihane Tanel Tärgla Riia/Tartu 20,0
1999 II MV 1.–2.05, Kuressaare, Saaremaa Ühisgümnaasium, 17 paari, 2 sessiooni
1.  Leo Luks Lauri Naber Tartu 50,0 kohap.
2.  Andres Kaldo Aivar Tihane Pärnu 42,0
3.  Marlen Raudsepp Tanel Tärgla Tallinn 29,0
4.  Andrias Heinlaid Indrek Teder Pärnu/põltsamaa 29,0
5.  Andres Kuusk Indrek Kuusk Kuressaare 25,0
1998 I MV (lahtised) 21.–22.03, Tartus, M.Härma Gümnaasium, 19 paari, 3 sessiooni
1.  Ugis Jansons Ivars Rubenis LAT 56,0 kohap.
2. (1.)  Ivo Mägi Lauri Tammiste Türi/Järva-Jaani 54,0
3. (2.)  Leo Luks Lauri Naber Tartu 53,0
4. (3.)  Mihkel Allik Aivo Lokk Tartu 52,0
5. (4.)  Aivar Tihane Tanel Tärgla Pärnu 48,0
6. (5.)  Ülo Kaasik Rain Purge Tartu 42,0