EESTI SEGAPAARIDE MEISTRIVÕISTLUSED EESTI SEENIORPAARIDE MEISTRIVÕISTLUSED
2018 XII MV  10.03 22 paari, Tallinna TBK - MM Agentuuri kohvik, 2 sessiooni
1.  Paul Leis Jaan Linnamägi Tallinn-Rakvere 59,11%
2.  Rein Kaarjas Endel Küttis Türi 57,71%
3.  Leo Lume Madis Uibu Tallinn 56,94%
4.  Priit Võhandu Jaak Känd Tallinn-Pärnu 55,64%
5.  Uno Viigand Avo Trommel Viljandi-Võru 55,41%
6.  Reet Hiibus Albert Suurväli Tallinn 54,82%
2017 XIX  MV (lahtised) 1.08. Võsu Spordihall, 32 paari, 2x28 jaotust 2017 XI MV (lahtised) 11.03 26 paari, Tallinna TBK - MM Agentuuri kohvik, 2 sessiooni
1. Riina Arpo Hannes Linnamägi Rakvere  58,86% 1. (1.) Kalle Kulbuk Toivo Jullis Tartu 64,93%
2. Maarja Oras Andres Kuusk Tartu 58,26% 2. (2.) Al-der Ostapenko Maks Abram Tallinn 62,24%
3. Ines Piibeleht Ivar Kalma Tallinn 57,46% 3.  Johan Linden Osmo Parviainen FIN 58,77%
4. Piret Aava Sven Sester Tallinn 57,06% 4. (3.) Tiit Laanemäe Vassili Levenko Tallinn 58,42%
5. Meeri Lembinen Janis Ratnieks Tartu-LAT 56,96% 5. (4.) Rein Kaarjas Endel Küttis Türi 57,38%
6. Ingrid Laurikainen Lauri Naber Jõgeva-Tartu 56,33% 6. (5.) Aarne Rummel Arvo Priimägi Tallinn-Salo 56,25%
7. (6.) Jüri Teras Enn Maalder Tallinn 55,03%
2016 XVIII  MV (lahtised) 26.07. Võsu Spordihall, 32 paari, 2x28 jaotust 2016 X MV  20.03 27 paari, Tallinna TBK - MM Agentuuri kohvik, 2 sessiooni
1. Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 61,72% 1.  Aarne Rummel Vassili Levenko Tallinn 62,30%
2. Eve Rummel Aarne Rummel Tallinn 59,09% 2.  Leo Lume Madis Uibu Tallinn 61,12%
3. Pihel Kuusk Indrek Kuusk Tartu 59,00% 3.  Tahvana Ivarinen Ahti Suimets Tallinn 59,74%
4. Mirjam Iher Rasmus Maide Tartu-Tallinn 58,70% 4.  Taavet Põld Raivi Kurusk Põlva 57,50%
5. Hanna Tuus Meelis Kuldkepp Tallinn-Tartu 56,55% 5.  Tõnis Pleksepp Hillar Sula Tartu 56,91%
6. Johanna Piibor Andres Kuusk Tartu 56,09% 6.  Jüri Teras Jaak Aava Tallinn 56,64%
2015 XVII  MV (lahtised) 28.07. Võsu Spordihall, 40 paari, 2x28 jaotust 2015 IX MV  7.03 26 paari, Tallinn, Pärnu mnt. 105 kohvik, 2 sessiooni
1. Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 64,75% 1.  Tõnis Pleksepp Hillar Sula Tartu 64,84%
2. Aire Taube Marko Tenn Tartu-Jõgeva 59,53% 2.  Aarne Rummel Vassili Levenko Tallinn 62,41%
3. Pihel Kuusk Indrek Kuusk Tartu 58,46% 3.  Jaan Linnamägi Agu Lehesalu Rakvere-Tallinn 61,28%
4. Mirjam Iher Rasmus Maide Tartu-Tallinn 57,68% 4.  Leo Lume Madis Uibu Tallinn 58,68%
5. Tuul Sepp Andres Kuusk Tartu 57,51% 5.  Enn Maalder  Toivo Jullis Tallinn-Tartu 58,33%
6. Maarja Oras Lauri Naber Tartu 56,88% 6.  Jaak Simm  Mait Pari Tallinn-Viljandi 56,86%
2014 XVI  MV (lahtised) 29.07 Võsu Spordihall, 35 paari, 2x28 jaotust 2014 VIII MV  15.03 23 paari, Tallinn, Pärnu mnt. 105 kohvik, 2 sessiooni
1. Irene Teinemaa Tanel Teinemaa Tallinn 62,76% 1.  Aarne Rummel Arvo Priimägi Tallinn-Salo 59,45%
2. Tuul Sepp Andres Kuusk Tartu 61,45% 2.  Tõnis Pleksepp Hillar Sula Tartu 59,40%
3. Kirsi Virtanen Sven Sester FIN-EST 58,01% 3.  Jaan Järve Peeter Hibus Tallinn 58,06%
4. Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu 57,95% 4.  Paul Krigul Teet Varbola Tallinn 57,67%
5. Eike Metspalu Tanel Kõivupuu Tallinn-Tartu 57,81% 5.  Enn Talisoo Sergei Kesküla Pärnu 55,38%
6. Riina Arpo Enn Maalder Rakvere-Tallinn 56,89% 6.  Agu Aavekukk Konstantin Kangur Tallinn 55,27%
2013 XV  MV (lahtised) 30.07 Võsu Spordihall, 36 paari, 2x28 jaotust 2013 VII MV  16.03 22 paari, Tallinn, Veerenni 58A kohvik, 2 sessiooni
1. Siiri Suits Priit Võhandu Tallinn 62,25% 1.  Tahvana Ivarinen Taavi Vinkel Tallinn 60,92%
2. Erika Pärn Vahur Kurig Tallinn 61,92% 2.  Rein Kaarjas Endel Küttis Türi 60,35%
3. Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu 60,02% 3.  Aarne Rummel Arvo Priimägi Tallinn-Salo 58,69%
4. Kadri Palm Hendrik Nigul Tartu 59,30% 4.  Urmas Virves Jüri Siim Järvamaa 58,50%
5. Erika Roosipu Erkki Valmra Rakvere 59,19% 5.  Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 56,41%
6. Tuul Sepp Andres Kuusk Tartu 58,61% 6.  Leo Jakobson Hillar Sula Tallinn-Tartu 55,46%
2012 XIV  MV (lahtised) 10.07 Võsu Spordihall, 36 paari, 2x30 jaotust 2012 VI MV  17.03 23 paari, Tallinn, Poska Maja 2 sessiooni
1. Tuul Sepp Andres Kuusk Tartu 58,77% 1.  Jaan Järve Peeter Hibus Rapla-Tallinn 61,16%
2. Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 58,73% 2.  Jaan Maripuu Jaak Aava Tallinn 57,87%
3. Siiri Suits Margus Tuvikene Tallinn 56,36% 3.  Uno Viigand Hillar Sula S.Jaani-Tartu 56,24%
4. Reet Lepikult Urmas Virves Paide - Koeru 56.09% 4.  Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 55,46%
5. Erika Pärn Vahur Kurig Tallinn 55,72% 5.  Enn Maalder  Maks Abram Tallinn 54,91%
6. Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu 55,59% 6.  Vassili Levenko Paul Leis Tallinn 54,73%
2011 XIII  MV  5.03 Tallinn, hotell Dzingel, 24 paari, 2x30 jaotust 2011 V MV  14.05 9 paari, Tallinn, Ärimajakohvik 54 jaotust
1. Erika Pärn Vahur Kurig Tallinn 65,61% 1.  Hillar Sula Vassili Levenko Tartu-Tallinn 58,33%
2. Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu  58,27% 2.  Agu Lehesalu Maks Abram Tallinn 57,99%
3. Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 57,18% 3.  Jaan Maripuu Jaak Aava Tallinn 52,43%
4. Eve Rummel Aarne Rummel Tallinn 54,02% 4.  Jaan Tali  Tõnu Kibena Võru 50,69%
5. Siiri Suits Marek Kolk Tallinn 53,48% 5.  Rein Kaarjas Endel Küttis Türi 50,00%
6. Irene Tamm Tanel Teinemaa Tallinn 52,88% 6.  Jaan Järve Peeter Hibus Tallinn 47,22%
2010 XII  MV  15.-16.05 Tallinn, hotel Dzingel, 13 paari, 3x24 jaotust 2010 IV MV  28.03 10 paari, Tartu, Ülikooli kohvik 2 sessiooni
1. Siiri Suits Vahur Kurig Tallinn 57,05% 1.  Taavet Põld Raivi Kurusk Tartu 58,07%
2. Eve Rummel Aarne Rummel Tallinn 56,94% 2.  Jaan Linnamägi Paul Leis Rakvere-Tallinn 55,47%
3. Erika Pärn Tanel Kõivupuu Tartu  55,26% 3.  Rein Kaarjas Endel Küttis Paide 51,30%
4. Triinu Viilup Andres Kuusk Tallinn-Tartu 53,72% 4.  Enno Kuld Enn Maalder Tallinn 51,04%
5. Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 53,16% 5.  Mart Kuusk Toomas Kork Rakvere 50,26%
6. Eve Harju Jaanus Mae Tallinn 51,91% 6.  Jaan Järve Peeter Hibus Tallinn 50,00%
2009 XI  MV  16.-17.05 Tallinn, hotel Dzingel, 18 paari, 3x24 jaotust 2009 III MV  29.03 14 paari, Tartu, Ülikooli kohvik 2 sessiooni
1. Tuul Sarv Andres Kuusk Tartu 62,50% 1.  Arnold Kivik Valter Raudmets Tartu 61,11%
2. Piret Raudsepp Jüri Aava Tallinn 55,99% 2.  Rein Kaarjas Endel Küttis Paide 53,82%
3. Maarja Oras Lauri Naber Tartu  55,12% 3.  Guido Kobolt Peeter Lond Tallinn 53,65%
4. Triinu Viilup Vahur Kurig Tallinn 54,95% 4.  Enno Kuld Enn Maalder Tallinn 52,95%
5. Eve Rummel Aarne Rummel Tallinn 54,17% 5.  Tõnu Kibena Jaan Tali Võru 52,43%
6. Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 53,99% 6.  Urmas Virves Tiit Uus Rakvere 51,91%
2008 X  MV (lahtised) 17.–18.05 Tallinn, Lindakivi Kultuurikeskus, 24 paari, 3x24 jaotust 2008 II  MV  24.05 Koeru Kultuurikeskus, 16 paari, 2 sessiooni
1. (1.) Aire Taube Valter Raudmets Tallinn 57,69% 1.  Tõnu Kibena Jaan Tali Võru 55,38%
2. (2.) Eve Rummel Aarne Rummel Tallinn 55,99% 2.  Taavet Põld Hillar Sula Tartu  55,34%
3. (3.) Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu  55,34% 3.  Enno Kuld Enn Maalder Tallinn 53,70%
4.  Natalija Veksha Karlis Rubins LAT 54,15% 4.  Jaak Simm  Jaan Linnamägi LAT 53,45%
5. (4.) Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 53,93% 5.  Helgi Arst Ain Andressoo Tallinn 53,40%
6. (5.) Siiri Suits Priit Võhandu Tallinn 53,62% 6.  Jüri Raidväli Olli Niku Tartu  52,47%
7. (6.) Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 53,38% 2007 I  MV 20.-21.04.05 Tallinn, Lindakivi Kultuurikeskus, 12 paari, 3 sessiooni
2007 IX  MV (lahtised) 12.–13.05 Tallinn, Lindakivi Kultuurikeskus, 28 paari, 3x27 jaotust 1.  Taavet Põld Hillar Sula Tallinn 57,28%
1. (1.) Ines Piibeleht Vassili Levenko Tallinn 58,68% 2.  Mati Kaare Silver-Max Pink LAT 54,70%
2. Maija Romanovska Karlis Rubins LAT 58,03% 3.  Helgi Arst Ain Andressoo Tartu  54,09%
3. (2.) Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu  53,43% 4.  Jaan Linnamägi Ants Kalda Tallinn 53,49%
4. (3.) Mare Kaare Mati Kaare Tallinn 53,08% 5.  Agu Lehesalu Enno Kuld Tartu 53,49%
5. (4.) Mairi Tempel Leo Luks Tartu 53,03% 6.  Jaan Tali Tõnu Kibena Võru 52,73%
6. (5.) Siiri Uuring Paul Krigul Tallinn 52,68%
7. (6.) Jane Liivak Meelis Kuldkepp Tartu 52,62%
2006 VIII  MV  13.-14.05 Tallinn, hotell Dzingel, 25 paari, 3 sessiooni
1. Helgi Arst Tarmo Soomere Tallinn 57,95%
2. Tuul Sarv Andres Kuusk Tartu 57,37%
3. Piret Raudsepp Olavi Oja Tallinn-Pärnu 55,56%
4. Aire Taube Hillar Sula Tartu  54,99%
5. Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu  54,53%
6. Siiri Suits Mihkel Allik Tallinn 54,32%
2005 VII  MV 14.-15.05 Tallinn, hotell Dzingel, 23 paari, 3 sessiooni
1. Jane Liivak Meelis Kuldkepp Tartu 56,94%
2. Triinu Viilup Lauri Naber Tartu 56,55%
3. Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 56,36%
4. Siiri Suits Mihkel Allik Tallinn 54,71%
5. Mare Kaare Mati Kaare Tallinn 54,52%
6. Kertu Hanson Vallo Kask Tartu  53,12%
2004 VI  MV (lahtised) 15.–16.05 Tallinn, Lindakivi Kultuurikeskus, 22 paari, 3 sessiooni
1. (1.) Ines Piibeleht Maksim Karpov Tallinn 60,64%
2. (2.) Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 58,23%
3. Edite Klidzeja Alvils Berzinskis LAT 56,84%
4. (3.) Eve Harju Lauri Naber Tallinn-Tartu 54,50%
5. (4.) Eike Metspalu Jüri Aava Tallinn- 53,42%
6. (5.) Helgi Arst Ain Andressoo Tallinn 52,87%
7. (6.) Reet Relvik Arvi Rootsmaa Rakvere 52,42%
2003 V MV 17.–18.05 Tallinn, Lindakivi Kultuurikeskus, 23 paari, 3 sessiooni
1. Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 57,70%
2. Helgi Arst  Tarmo Soomere Tallinn 56,81%
3. Siiri Suits Hannes Linnamägi Tallinn-Rakvere 56,31%
4. Eve Harju Margus Tuvikene Tallinn 55,85%
5. Ines Piibeleht Lauri Naber Tallinn-Tartu 54,92%
6. Eike Metspalu Jüri Aava Tallinn 53,88%
2002 IV MV 18.–19.05 Tallinn, Lindakivi Kultuurikeskus, 19 paari, 3 sessiooni
1. Siiri Suits Hannes Linnamägi Rakvere 58,86%
2. Kadri Tuulik Toivo Jullis Tartu 58,19%
3. Reet Relvik Jaan Linnamägi Rakvere 55,10%
4. Helgi Arst  Tarmo Soomere Tallinn 54,15%
5. Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 53,93%
6. Aire Taube Hillar Sula Tartu 53,91%
2001 III MV 12.–13.05, Tallinn, Lindakivi Kultuurikeskus, 23 paari, 3 sessiooni
1. Aire Taube Leevi-Sven Dahl Tallinn 60,35%
2. Kadri Tuulik Toivo Jullis Tartu 58,48%
3. Liidia Heinlo Jüri Pakosta Tallinn 57,69%
4. Eike Metspalu Arvo Vennola Tallinn 56,69%
5. Sirje Merivee Jaan Saks Tartu 55,25%
6. Inga Roosaar Ahto Pärn Tallinn 53,81%
1994 II MV 3.–4.12, Tallinn, 20 paari, 3 sessiooni
1. Helgi Arst Jaanus Tekko Tallinn 60,95%
2. Liidia Heinlo Aavo Heinlo Tallinn 60,67%
3. Kai Pära Eduard Pära Kuressaare 58,97%
4. Sirje Merivee Jaan Saks Tartu 58,33%
5. Aire Taube Sven-Leevi Dahl Tartu 56,05%
6. Tiiu Mändmets Koit Karjus Tallinn 54,48%
1993 I MV 2.–3.10, Otepää, 15 paari, 3 sessiooni
1. Tiiu Mändmets Jüri Pakosta Tallinn 55,44%
2. Helgi Arst Jaanus Tekko Tallinn 54,87%
3. Eevi Tuvikene Roman Tuvikene Võru 53,85%
4. Ines Loper Veikko Tamlak Tallinn 53,36%
5. Sirje Merivee Jaan Saks Tartu 52,21%
6. Auri Keerd Alfred Lindepuu Tartu 52,13%