EESTI PAARIDE MEISTRIVÕISTLUSED
2018 XLVIII MV (lahtised) 20.-21.01, Tallinn, 45 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Sven Sester Vassili Levenko Tallinn 56,67%
2. Jelena Alfejeva Vilmar Vahe LAT-Tallinn 55,34%
3. Teno Lutter Gunnar Vainu Tallinn 54,18%
4. Aarne Rummel Ivar Kalma Tallinn 53,20%
5. Aivar Tihane Tõnno Vähk Riia-Tallinn 52,85%
6. Giedre Jankunaite Giedrius Šarkanas LIT 52,83%
2017 XLVII MV (lahtised) 21.-22.01, Tallinn, 38 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Mikk Mirme Joel Aasmäe Tallinn 59,11%
2. Mart Maastik Hannes Linnamäe Saaremaa-Rakvere 57,58%
3. Tanel Kõivupuu Vilmar Vahe Tartu-Tallinn 56,28%
4. Jakob Prii Marko Kolk Tartu 55,90%
5. Aivar Tammel Allar Padari Pärnu-Tartu 55,74%
6. Sven Sester Vassili Levenko Tallinn 55,32%
2016 XLVI MV (lahtised) 16.-17.01, Tallinn, 47 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Leo Luks Lauri Naber Tartu 59,11%
2. Aarne Rummel Ivar Kalma Tallinn 57,58%
3. Jelena Alfejeva Vilmar Vahe LAT-Tallinn 56,28%
4. Sven Sester Vassili Levenko Tallinn 55,90%
5. Aivar Tihane Oliver Loper Riia-Tartu 55,74%
6. Ants Olev Jaak Strandberg Rakvere 55,32%
2015 XLV MV (lahtised) 17.-18.01, Tallinn, 52 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 58,76%
2. Jaanus Maripuu Marko Tenn Tallinn-Jõgeva 56,50%
3. Arne-Aivo Kukk Sven Hein Tallinn 56,40%
4. Tiit Jakobson  Enn Maalder Tallinn 56,01%
5. Jüri Aava Vahur Kurig Tallinn 54,95%
6. Jelena Alfejeva Sergei Birins Läti 54,82%
7. Martins Lorencs Bruno Rubenis Läti 54,67%
8. (6.) Piret Aava Jüri Joonsaar Tallinn 54,08%
2014 XLIV MV (lahtised) 18.-19.01, Tallinn, 46 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Jaanus Maripuu Marko Tenn Tallinn-Pärnu 63,56%
2. Ines Piibeleht Irene Teinemaa Tallinn-Tartu 57,28%
3. Jüri Aava Vahur Kurig Tallinn 57,28%
4. Tanel Kõivupuu Mart Maastik Tartu-Tallinn 55,89%
5. Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 54,98%
6. Hannes Linnamägi Maris Matisons Rakvere-LAT 54,21%
2013 XLIII MV (lahtised) 19.-20.01, Tallinn, 46 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Jaanus Maripuu Marko Tenn Tallinn-Pärnu 57,28%
2. Giedre Jankunaite Giedrius Šarkanas LIT 57,22%
3. (2.) Marek Kolk Lauri Naber Tallinn-Tartu 55,30%
4. Janis Ozols Janis Maurins LAT 55,13%
5. (3.) Ants Olev Jaak Strandberg Rakvere 54,60%
6. (4.) Enn Maalder Toivo Jullis Tallinn-Tartu 54,19%
7. (5.) Arne-Aivo Kukk Tõnis Pleksepp Tallinn-Tartu 54,17%
8. (6.) Sven Sester Vassili Levenko Tallinn 53,35%
2012 XLII MV (lahtised) 21.-22.01, Tallinn, 55 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Sven Sester Vassili Levenko Tallinn 59,34%
2. Giedre Jankunaite Giedrius Šarkanas LIT 55,81%
3. (2.) Ants Olev Jaak Strandberg Rakvere 55,34%
4. Liga Brikmane Janis Bendiks LAT 55,13%
5. (3.) Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 54,60%
6.  Vesa Leskelä Lasse Utter FIN 54,38%
7. (4.) Olavi Oja Jaanus Maripuu Pärnu-Tallinn 54,37%
8. (5.) Hannes Linnamägi Tanel Kõivupuu Rakvere-Tartu 54,31%
9. (6.) Pihel Sarv Indrek Kuusk Tartu 54,24%
2011 XLI MV (lahtised) 22.-23.01, Tallinn, 48 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Lasse Utter  Vesa Leskelä FIN 59,88%
2. (1.) Sven Sester Vassili Levenko Tallinn 58,71%
3. (2.) Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 57,37%
4. (3.) Hannes Linnamägi Jaanus Maripuu Rakvere-Tallinn 57,32%
5. (4.) Uno Viigand Hillar Sula S.Jaani-Tartu 54,05%
6. (5.) Toivo Jullis Tanel Kõivupuu Tartu 53,33%
7. (6.) Jelena Alfejeva Marko Tenn LAT-Tartu 52,71%
2010 XL MV (lahtised) 23.-24.01, Tallinn, 50 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Paul Leis Jaan Linnamägi Tallinn-Rakvere 60,60%
2. Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 57,91%
3. Toivo Jullis Vladimir Gonca Tartu-LAT 56,56%
4. Lauri Naber Leo Luks Tartu 56,13%
5. Hannes Linnamägi Jaanus Maripuu Rakvere-Tallinn 55,75%
6. Aigars Germanis Ivars Rubenis LAT 54,20%
7. (6.) Erika Pärn Hendrik Nigul Tartu 53,37%
2009 XXXIX MV (lahtised) 24.-25.01, Tallinn, 56 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Lasse Utter  Ilkka Uimonen FIN 59,22%
2. (1.) Tanel Kõivupuu Aivar Tihane Tartu-Riia 58,39%
3. (2.) Rain Lorai Enn Maalder Tallinn 56,44%
4. (3.) Toivo Jullis Vladimir Gonca Tartu-LAT 55,05%
5. (4.) Mikk Mirme Sven Hein Tallinn 54,51%
6. (5.) Rein Haavala Uno Viigand Paide-S.Jaani 54,20%
7. (6.) Marko Kolk Margus Suurväli Kuressaare-Pärnu 53,65%
2008 XXXVIII MV (lahtised) 19.-20.01, Tallinn, 61 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 58,16%
2. Lauri Naber Leo Luks Tartu 56,60%
3. Maija Romanovska Gints Rubenis LAT 55,27%
4. (3.) Taavet Põld Tõnis Pleksepp Põlva-Tartu 55,02%
5. Bruno Rubenis Janis Bendiks LAT 55,01%
6. (4.) Priit Haller Vassili Levenko Tartu 54,59%
7. (5.) Tuul Sarv Andres Kuusk Tallinn 54,19%
8. (6.) Ants Olev Jaak Strandberg Tallinn 53,82%
2007 XXXVII MV (lahtised) 20.-21.01, Tallinn, 70 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Arne-Aivo Kukk Vahur Kurig Tallinn 57,66%
2. Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 56,61%
3. Aarne Rummel Ivar Kalma Tallinn 56,48%
4. Leo Luks Lauri Naber Tartu 56,36%
5. Andris Smilgajs Maris Matisons LAT 56,32%
6. (5.) Jüri Kipper Aivar Tani Tartu 55,24%
7. (6.) Tarvo Staal Andrus Kaasik Tallinn 54,81%
2006 XXXVI MV (lahtised) 21.-22.01, Tallinn, 62 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1.  Andis Geste Karlis Rubins LAT 60,07%
2.(1.) Jaanus Maripuu Tanel Kõivupuu Tallinn 59,29%
3. (2.) Hannes Linnamägi Jaan Linnamägi Rakvere 57,58%
4. (3.) Arne-Aivo Kukk Vahur Kurig Tallinn 55,98%
5. (4.) Rein Haavala Uno Viigand Paide-S.Jaani 54,79%
6. (5.) Maksim Karpov Tiit Laanemäe Tallinn 54,23%
7. (6.) Kertu Hanson Lauri Naber Tartu 53,79%
2005 XXXV MV (lahtised) 22.-23.01, Tallinn, 61 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. (1.) Tüüve Jugandi Sven Sester Tallinn 58,38%
2. Ivars Rubenis Ugis Jansons LAT 58,37%
3. (2.) Jaanus Maripuu Tanel Kõivupuu Tallinn 58,31%
4. (3.) Olavi Oja Marko Tenn Pärnu 56,72%
5. (4.) Aarne Rummel Ivar Kalma Tallinn 54,88%
6. (5.) Jaan Linnamägi Ants Olev Rakvere 53,77%
7. (6.) Vallo Kask Tõnis Pleksepp Tartu 52,82%
2004 XXXIV MV (lahtised) 17.-18.01, Tallinn, 72 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Rein Haavala Uno Viigand Türi-Suure-Jaani 60,25%
2. Leo Luks Lauri Naber Tartu 57,55%
3. Jaanus Maripuu Tanel Kõivupuu Tallinn 57,30%
4. Sven Sester Tüüve Jugandi Tallinn 56,04%
5. Marek Kolk Paul Lukk Tallinn 54,32%
6. Juzef Luvištšuk Jaak Lõhmus Tallinn 54,19%
2003 XXXIII MV (lahtised) 18.–19.01, Viljandi,  81 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Jüri Aava Tiit Jakobson Tallinn 57,66%
2. Jaak Simm Marko Tenn Tallinn 57,21%
3. Sven Hein Arne-Aivo Kukk Tallinn 57,13%
4. Maksim karpov Jaanus Maripuu Tallinn 56,84%
5. Leo Luks Olavi Oja Tartu 56,52%
6. Urmas Hallika Vassili Levenko Tallinn 55,98%
2002 XXXII MV (lahtised) 19.–20.01, Viljandi,  81 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. (1.) Taavet Põld Hillar Sula Põlva/Tartu 56,14%
2. (2.) Guido Kobolt Peeter Lond Tallinn 55,54%
3. (3.) Ao Lellep Hannes Nirk Tartu 55,51%
4. (4.) Aire Taube Kadri Tuulik Tartu 55,41%
5. Andrejs Milgravis Gints Rubenis LAT 54,74%
6. (5.) Taivo Jänes Mati Rebane Tallinn/Rapla 54,53%
7. (6.) Juhan Kobin Paul Leis Tallinn 54,43%
2001 XXXI MV (lahtised) 20.–21.01, Viljandi, 79 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. (1.) Tanel Kõivupuu Jaanus Maripuu Tallinn 62,02%
2. (2.) Toomas Talviste Aivar Tihane Pärnu/riia 57,61%
3. (3.) Jüri Aava Mart Maastik Tallinn 57,12%
4. (4.) Ants Soosõrv Vilmar Vahe Tallinn 55,36%
5. Jelena Alfejeva Vladimir Gonca LAT 55,20%
6. (5.) Olavi Oja Marko Tenn Tartu 54,87%
7. (6.) Maksim Karpov Paul Leis Tallinn 54,52%
2000 XXX MV 22.–23.01, Türi,  74 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Arne-Aivo Kukk Sven Hein Tallinn 57,18%
2. Ivar Kalma Aarne Rummel Tallinn 56,72%
3. Tüüve Jugandi Vassili Levenko Tallinn 56,51%
4. Jüri Kipper Aivar Poolakese Puhja 55,81%
5. Hannes Linnamägi Jaan Linnamägi Rakvere 54,53%
6. Jaan Saks Arvo Vennola Tartu/Tallinn 54,21%
1999 XXIX MV 23.–24.01, Türi, 84 paari, 2 eel- ja 1 finaalsessioon (26 paari, 50 jaotust) 
1. Jaak Känd Priit Võhandu Pärnu/Tallinn 59,36%
2. Maksim Karpov Juhan Kobin Tallinn 59,34%
3. Toivo Jullis Olavi Oja Tartu 57,00%
4. Aavo Heinlo Jüri Pakosta Tallinn 56,27%
5. Guido Kobolt Peeter Lond Tallinn 54,66%
6. Jaanus Maripuu Tanel Kõivupuu Tallinn 54,63%
1998 XXVIII MV 17.–18.01,Türi, 72 paari, 2 eel- ja 2 finaalsessiooni (26 paari) 
1. Maksim Karpov Juhan Kobin Tallinn 57,59%
2. Ants Olev Jaak Strandberg Rakvere 56,64%
3. Teno Lutter Avo Trommel Põlva/Võru 56,48%
4. Lauri Naber Ants Soosõrv Tallinn 55,94%
5. Jaanus Maripuu Tüüve Jugandi Tallinn 55,92%
6. Jüri Kipper Aivar Tani Puhja/Elva 55,82%
Märkus: BB 5-75-s läksid paljundamisel read kohakuti.
1997 XXVII MV (lahtised) 18.–19.01, Türi, 63 paari, 2 eel- ja 2 finaalsessiooni (26 paari) 
1. (1.) Juhan Kobin Paul Leis Tallinn 56,21%
2. (2.) Olavi Oja Hillar Sula Tallinn 55,98%
3. Bruno Rubenis Ivars Rubenis Riia 55,16%
4. Jelena Alfejeva Vladimir Gonca Riia 55,05%
5. (3.) Vello Jänes Uno Viigand Viljandi 54,62%
6. (4.)  Jaanus Maripuu Vilmar Vahe Tallinn 54,12%
8. (5.) Rein Haavala Maksim Karpov Paide/Tallinn 53,83%
11. (6.) Tiit Laanemäe Aarne Rummel Tallinn 53,65%
1995 XXVI MV 21.–22.10, Järva-Jaani, 54 paari, 3 sessiooni 
1. Tanel Kõivupuu Vilmar Vahe Tallinn 59,21%
2. Kalev Kalma Hillar Sula Tartu 59,02%
3. Jaan Saks Arvo Vennola Tartu 58,94%
4. Guido Kobolt Peeter Lond Tallinn 57,84%
5. Ivar Kalma Igor Triškin Tallinn/Pärnu 57,69%
6. Ants Olev Jaak Strandberg Rakvere 57,16%
1994 XXV MV 12.–13.11, Järva-Jaani,  63 paari, 3 sessiooni 
1. Vassili Levenko Aarne Rummel Tallinn 61,58%
2. Ahti Suimets Kalju Seljamäe Tallinn 59,25%
3. Tõnu Kelder Matti Kurm Tallinn 58,13%
4. Jaan Linnamägi Andres Rüüt Rakvere 57,20%
5. Mati Feldmann Jaanus Tekko Tallinn 56,79%
6. Marko Kolk Veikko Tamlak Tartu 56,66%
1993 XXIV MV 13.–14.11, Järva-Jaani,  46 paari, 3 sessiooni 
1. Kaarel Kaldjärv Enn Maalder Tallinn 56,93%
2. Rein Kaarjas Peeter Lüdig Türi 56,90%
3. Jaanus Maripuu Vilmar Vahe Tallinn 56,56%
4. Hillar Sula Kalev Kalma Tartu 56,16%
5. Leenart Lepasaar Enn Lüütre Tallinn 55,46%
6. Kaju Kuldvere Peeter Jaani Põltsamaa 55,37%
1992 XXIII MV 12.–13.11, Järva-Jaani,  57 paari, 3 sessiooni 
1. Ants Olev Jaak Strandberg Rakvere 59,80%
2. Urmas Hallika Toivo Jullis Tartu 59,52%
3. Andres Rüüt Jaan Linnamägi Rakvere 59,06%
4. Mikk Mirme Tanel Kõivupuu Tallinn 58,26%
5. Aarne Rummel Ivar Kalma Tallinn 57,35%
6. Hillar Sula Kalev Kalma Tartu 57,33%
1991 XXII MV 16.–17.11, Järva-Jaani, 56 paari, 3 sessiooni 
1. Kaarel Kaldjärv Valdo Prommik Tallinn 58,63%
2. Maksim Karpov Sven Hein Tallinn 56,54%
3. Enno Köstner Aavo Heinlo Tallinn 56,00%
4. Helmut Raschinski Bernhard Jakobson Tallinn 55,94%
5. Lauri Rõuk Mikk Mirme Tallinn 55,78%
6. Andres Rüüt Jaan Linnamägi Rakvere 55,15%
1990 XXI MV 22.–23.09, Tallinn, 59 paari, 4 sessiooni keskmisele
1. Tüüve Jugandi Eero Ets Tallinn 158,2
2. Kaarel Kaldjärv Valdo Prommik Tallinn 117,6
3. Enno Köstner Kalju Hanštein Tallinn 110,0
4. Ants Olev Jaak Strandberg Rakvere 99,2
5. Hillar Sula Toivo Jullis Tartu 95,4
6. Mihkel Kalv Ivar Kalma Tallinn 92,4
1989 XX MV 27.–28.05, Tallinn, 54 paari, 4 sessiooni keskmisele
1. Endel Kivioja Valdek Kauts Pärnu 112,2
2. Peeter Lüdig Rein Kaarjas Väätsa/Türi 110,8
3. Vladimir Zubarev Tõnis Pleksepp Valga 102,8
4. Peeter Lond Guido Kobolt Tallinn 93,4
5. Andres Rüüt Jaan Linnamägi Rakvere 86,4
6. Juhan Kobin Aland Suba Tallinn 84,6
1988 XIX MV 16.–17.04, Viljandi, 53 paari, 4 sessiooni
1. Tiit Laanemäe Vassili Levenko Tallinn 58,63%
2. Kalle Kulbok Hillar Sula Tartu 56,49%
3. Peedo Kont Eduard Oissar Tallinn 55,03%
4. Rein Haavala Peeter Lüdig Paide/Väätsa 54,18%
5. Agu Lehesalu Aarne Rummel Tallinn 53,66%
6. Enno Köstner Aavo Heinlo Tallinn 53,31%
1987 XVIII MV 24.–26.04, Pärnu, 55 paari, 4 sessiooni
1. Tiit Laanemäe Vassili Levenko Tallinn 58,35%
2. Kalle Kulbok Hillar Sula Tartu 58,23%
3. Toivo Jullis Ain Otstavel Tartu 57,17%
4. Enn Keel Igor Triškin Tallinn 55,71%
5. Lembit Valdmaa Helmut Raschinski Tallinn 55,60%
6. Tüüve Jugandi Kalju Hanštein Tallinn 55,19%
1986 XVII MV (lahtised) 16.–18.05, Tallinn, 82 paari, 4 sessiooni
1.  Janis Bendiks Isai Kadõševitš Riia 57,97%
2. Pavel Zenkevitš Vassili Stojanovski Moskva 56,52%
3. (1.) Eduard Oissar Aleksander Kalmets Tallinn 56,38%
4. (2.) Agu Lehesalu Viktor Malinovski Tallinn 56,01%
5. (3.) Vassili Levenko Tiit Laanemäe Tallinn 55,96%
6. (4.) Jaan Järve Tiit Koppel Tallinn 55,93%
7. (2.) Enno Köstner Mihkel Kalv Tallinn 55,82%
8. (3.) Igor Triškin Toivo Jullis Tallinn/Tartu 54,82%
1985 XVI MV (lahtised) 17.–19.05, Tallinn, 66 paari, 4 sessiooni
1.  Nikolai Tsarjuk Boriss Tžišov Kiiev 58,29%
2. (1.) Andres Rüüt Jaan Linnamägi Rakvere 56,55%
3. Viktor Arlazarov (?) Arlazarov Moskva 56,25%
4. Dmitri Zlotov Mihhail Rozenblum Moskva 56,13%
5. (?) Gurovitš Ivan Belomojev Leningrad 55,20%
6.  Vaclovas Kucinskas Jonas Drobulis Vilnius 55,01%
7. (2.) Enn Keel Ain Otstavel Tallinn 54,88%
8. (3.) Vassili Levenko Tiit Laanemäe Tallinn 54,46%
10. (4.) Rein Kaarjas Vello Aavik Türi 53,66%
11. (5.) Jevgeni Garder Ruben Katsev Tallinn 53,41%
12. (6.) Mihkel Kalv Aleksander Vassiljev Tallinn 53,39%
1984 XV MV (lahtised) 19.–20.05, Tallinn, 56 paari, 4 sessiooni
1. (1.)  Tiit Laanemäe Aleksander Vassiljev Tallinn 55,90%
2. Vassili Levenko Oskar Štitelman Tallinn/Moskva 55,40%
3. Sergei Kustarov Anatoli Rõbakov Leningrad 54,85%
4. (2.) Paul Leis Eino Ivask Tallinn 54,67%
5. Aleksander Rožkov (?) Tanevski Riia 54,65%
6. (3.) Peeter Hibus Jaan Maripuu Tallinn 54,44%
8. (4.) Arvo Jaanson Teet Tobias Tallinn 54,19%
10. (5.) Juhan Kobin Enn Keel Tallinn 53,75%
15. (6.) Ain Otstavel Kalle Kulbok Tartu 51,75%
1983 XIV MV (lahtised) 13.–15.05, Tallinn, 70 paari, 4 sessiooni
1.  Vladimir Minin Aleksander Fjodorov Leningrad
2. (1.) Kalle Kulbok Ain Otstavel Tartu
3. (2.) Enn Keel Juhan Kobin Tallinn
4. Aleksander Rapoport Aleksander Livšits Harkov
5. Vladimir Gonca Isai Kadõševitš Riia
6.  Jaak Simm Grigori Levkovitš Tallinn/Leningrad
7. (3.) Guido Kobolt Ain Kivioja Tallinn
8. (4.) Tiit Laanemäe Aarne Rummel Tallinn
18. (5.) Kalju Hanštein Vassili Levenko Tallinn
21. (6.) Peeter Lond Jaan Järve Tallinn
1982 XIII MV (lahtised) 21.–23.05, Tallinn, 71 paari, 4 sessiooni
1. (1.) Juhan Kobin Enn Keel Tallinn 57,48%
2. (2.) Jaan Tali Feliks Roolaid Tallinn 56,88%
3. Vladimir Minin Aleksander Fjodorov Leningrad 55,40%
4. (3.) Viktor Malinovski Teet Tammjärv Tallinn 55,35%
5. (4.) Tiit Laanemäe Aarne Rummel Tallinn 55,25%
6.  Sergei Birin Mihhail Ossipov Riia 55,10%
10. (5.) Leo Võhandu Paul Leis Tallinn 52,65%
11. (6.) Peeter Lond Jaan Järve Tallinn 52,62%
1981 XII MV (lahtised) 23.–24.05, Tallinn,  68 paari, 4 sessiooni
1. (1.) Guido Kobolt Ain Kivioja Tallinn 57,27%
2. (2.) Tiit Laanemäe Aarne Rummel Tallinn 55,92%
3. Andrei Leštšinski Arkadi Šifrin Leningrad 55,87%
4. (3.) Enn Keel Agu Lehesalu Tallinn 55,73%
5. Tuula Honkavuori Raimo Honkavuori Soome 55,46%
6. (4.) Lembitu Luts Tõnu Kibena Võru 55,31%
8. (5.) Matti Kurm Kalju Seljamäe Tallinn 54,73%
11. (6.) Viktor Malinovski Teet Tammjärv Tallinn 53,88%
1980 XI MV (lahtised) 26.–27.04, Tallinn,  56 paari, 4 sessiooni
1. (1.) Vassili Levenko Aleksander Vassiljev Tallinn 58,21%
2. Jelena Leštšinskaja Vitold Bruštunov Leningrad 57,40%
3. (2.) Juhan Kobin Kalle Kulbok Tallinn 57,27%
4. (3.) Teet Tobias Paul Leis Tallinn 56,42%
5. (4.) Toomas Teras Ants Vasar Tallinn 54,73%
6. (5.) Jaak Simm Arvo Jaanson Tallinn 54,54%
7. (6.) Viktor Malinovski Teet Tammjärv Tallinn 54,46%
1979 X MV 7.–8.04, Tallinn,   47 paari, 4 sessiooni
1. Peeter Hibus Jaan Maripuu Tallinn 57,66%
2. Arvo Jaanson Jaak Simm Tallinn 56,22%
3. Lembit Valdmaa Helmut Raschinski Tallinn 55,95%
4. Eelar Pisa Jüri Enno Hiiumaa 55,79%
5. Andres Rüüt Jaan Linnamägi Rakvere 54,22%
6. Enn Keel Aarne Rummel Tallinn 54,06%
1978 IX MV 20.–21.05, Tallinn,   44 paari, 4 sessiooni
1. Ain Otstavel Hillar Sula Tartu 58,66%
2. Hillar Kalda Heini Kasesalu Võru 55,33%
3. Lembitu Luts Tõnu Kibena Võru 53,54%
4. Kai Pära Eduard Pära Kuressaare 53,49%
5. Guido Kobolt Kalju Hanštein Tallinn 52,68%
6. Teet Tammjärv Viktor Malinovski Tallinn 52,62%
1977 VIII MV 21.–22.05.1977,  48 paari, 4 sessiooni
1. Egon Kungs Vassili Levenko Tallinn 60,36%
2. Feliks Roolaid Enn Lüütre Tallinn 56,93%
3. Leo Võhandu Teet Tobias Tallinn 55,79%
4. Eelar Pisa Jüri Enno Hiiumaa 55,09%
5. Tiit Laanemäe Aarne Rummel Tallinn 54,49%
6. Aare Klooster Bernhard Jakobson Tallinn 54,22%
1976 VII MV 29.–30.05,  48 paari, 4 sessiooni
1. Eino Ivask Kalju Seljamäe Tallinn 57,87%
2. Eelar Pisa Jüri Enno Hiiumaa 57,66%
3. Hillar Sula Mati Kaare Tartu 56,71%
4. Paul Leis Teet Tobias Tallinn 56,25%
5. Kai Pära Eduard Pära Kuressaare 54,95%
6. Lembit Valdmaa Helmut Raschinski Tallinn 54,57%
1975 VI MV 17.–18.05,  48 paari, 4 sessiooni
1. Helmut Raschinski Lembit Valdmaa Tallinn ?
? Paul Leis Teet Tobias Tallinn ?
? Peeter Lond Jaan Järve Tallinn ?
? Hillar Rummel Enn Keel Tallinn ?
5. Peeter Hibus Jaan Maripuu Tallinn 54,17%
6. Eelar Pisa Jüri Enno Hiiumaa 53,68%
Märkus: BB 5-75-s läksid paljundamisel read kohakuti.
1974 V MV 18.–19.05, Tallinn,  47 paari, 4 sessiooni
1. Peeter Lond Jaan Järve Tallinn 59,55%
2. Peeter Hibus Jaan Maripuu Tallinn 56,36%
3. Lembit Valdmaa Helmut Raschinski Tallinn 55,90%
4. Egon Kungs Bernhard Jakobson Tallinn 55,14%
5. Paul Leis Teet Tobias Tallinn 54,36%
6. Valdur Männik Roald Robam Viljandi 54,27%
1973 IV MV 12.–13.05.1973,  48 paari, 4 sessiooni
1. Kalju Seljamäe Kuulo Ülavere Tallinn 58,58%
2. Kalju Hanštein Guido Kobolt Tallinn 58,39%
3. Teet Tobias Paul Leis Tallinn 57,47%
4. Peeter Lond Madis  Alberi Tallinn/Otepää 55,63%
5. Ivar Veldre Enno Köstner Tallinn 54,49%
6. Ain Otstavel Kalev Savisaar Tartu 54,46%
1972 III MV 20.–21.05.1972,  60 paari, 4 sessiooni
1. Teet Tobias Paul Leis Tallinn 2092,5
2. Väino Taidur Mait Pari Viljandi 2053,5
3. Egon Kungs Lembit Valdmaa Tallinn 1983,0
4. Peeter Lond Jaan Järve Tallinn/Otepää 1920,0
5. Bernhard Jakobson Helmut Raschinski Tallinn 1918,0
6. Ain Otstavel Jaak Simm Tartu 1904,0
1971 II MV 15.–16.05, Tallinn,  60 paari, 4 sessiooni
1. Martin Kask Boriss Babadžan Tallinn
2. Arvi Pais Heino Mosel Pärnu
3. Rein Lööne Kuulo Ülavere Tallinn
4. Egon Kungs Lembit Valdmaa Tallinn
5. Lennart Trull Jaan Maripuu Tallinn
6. Guido Kobolt Ants Laidvee Tallinn
1970 I MV 16.-17.05, Tallinn,  60 paari, 3 sessiooni
1. Ain Otstavel Lembit Roots Tartu 30,70
2. Lembit Valdmaa Martin Kask Tallinn 28,20
3. Eino Ivask Kuulo Ülavere Tallinn 26,85
4. Madis  Alberi Avo (?) Raid Otepää 19,75
5. Viktor Talviste Enn Parelo Pärnu 17,20
6. Karl Kosk Vello Keil Tallinn 13,83