EESTI VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED
2017 L MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. STARMEN Marek Kolk - Marko Kolk Tallinn-Kuressaare 254,05 VP 1. Monte Carlo Tõnis Pleksepp - Uno Viigand Tartu-Viljandi 241,77 VP
  Jelena Alfejeva - Vilmar Vahe LAT-Tallinn   Kalle Kulbok . Toivo Jullis Tartu
  Tanel Kõivupuu - Aland Suba Tartu-Keila   Manglus Lember - Jakob Prii Tallinn-Tartu
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Kauko Koistinen Tallinn-Helsingi 236,14 VP
  Igor Triškin - Marko Tenn Pärnu - Jõgeva
  Aarne Rummel - Ivar Kalma  Tallinn B-liigasse üleminekumatšid 2016
3. RAKVERE Hannes Linnamägi - Mart Maastik Rakvere-Tallinn 223,12 VP
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Vesa Leskelä - Lasse Utter / Kirsi Virtanen FIN
2016 XLIX MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Jaanus Maripuu Pärnu-Tallinn  277,42 VP 1. 3PUNKTI Maarja Oras - Aire Taube Tartu 271,99 VP
  Leo Luks -  Lauri Naber Tartu   Jüri Aava - Vahur Kurig Tallinn
  Sven Sester - Vassili Levenko Tallin   Martin Maasik - Jonatan Raudsepp Pärnu-Tartu
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe- Agu Lehesalu - Kauko Koistinen Tallinn-Helsingi 224,91 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma - Igor Triškin Tallinn - Pärnu B-liigasse üleminekumatšid 2015
3. STARMEN Marek Kolk - Aland Suba Tallinn-Keila 220,20 VP
  Jelena Alfejeva - Vilmar Vahe LAT-Tallinn
  Tanel Kõivupuu - Marko Tenn Tartu-Jõgeva
2015 XLVIII MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Kauko Koistinen Tallinn-Helsingi 248,88 VP 1. RIO Aivar Tihane - Oliver Loper Riia - Tartu 253,89 VP
  Maksim Karpov - Igor Triškin Tallinn-Pärnu   Ines Piibeleht - Irene Teinemaa Tallinn-Tartu
  Aarne Rummel - Ivar Kalma  Tallinn   Tõnno Vähk - Kalvi Nõu Pärnu-Tartu
2. STARMEN Marek Kolk - Aland Suba Tallinn-Keila 238,87 VP
  Tanel Kõivupuu - Vilmar Vahe Tartu-Tallinn B-liiga valikturniir 2014
  Jelena Alfejeva - Marko Tenn LAT-Jõgeva
3. DRUVA Olavi Oja - Jaanus Maripuu - Leo Luks Pärnu-Tallinn-Tartu 234,34 VP
  Sven Sester - Vassili Levenko Tallinn
2014 XLVII MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Jaanus Maripuu - Leo Luks Pärnu-Tallinn - Tartu 255,05 VP 1. 3PUNKTI Lauri Naber - Maarja Oras Tartu 292,98 VP
  Sven Sester - Vassili Levenko Tallin   Martin Maasik - Jonatan Raudsepp Pärnu-Tartu
2. STARMEN Marek Kolk - Aland Suba Tallinn-Keila 228,85 VP
  Marko Tenn - Vilmar Vahe Tartu-Tallinn B-liiga valikturniir 2013
  Jelena Alfejeva - Maris Matisons LAT
3. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Maksim Karpov Tallinn 219,85 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma  Tallinn
2013 XLVI MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Jaanus Maripuu Pärnu-Tallinn 363 VP 1. RIO Aivar Tihane - Oliver Loper Riia-Tartu 376,5 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu   Tanel Teinemaa - Irene Teinemaa Tartu
  Sven Sester - Vassili Levenko Tallin   Lembit Dalberg - Meelis Kuldkepp Tartu
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Kauko Koistinen Tallinn-Helsingi 324 VP
  Maksim Karpov - Igor Triškin Tallinn-Pärnu
  Aarne Rummel - Ivar Kalma  Tallinn
3. MONTE CARLO Hannes Nirk - Vallo Kask Tartu 320 VP
  Tõnis Pleksepp - Marko Kolk Tartu-Kuressaare
  Toivo Jullis - Vladimir Gonca Tartu-Riia
2012 XLV MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Jaanus Maripuu Pärnu-Tallinn 408 VP 1. MÄNNIKU Jaak Simm - Marko Tenn Tallinn 362 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu   Andres Saul - Rain Lorai Pärnu - Tallinn
  Sven Sester - Vassili Levenko Tallinn   Viktor Issupov - Urmas Lauri Tallinn
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Agu Lehesalu Tallinn 357,5 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma  Tallinn B-liiga valikturniir 2011
3. LIONS Igor Triškin - Maksim Karpov - Ines Piibeleht Pärnu-Tallinn 308,5 VP
  Martins Lorencs - Bruno Rubenis - Janis Bethers Riia
2011 XLIV MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Leo Luks Pärnu-Tartu 380 VP 1. SINDI Margus Sutt - Andres Veer Tallinn 344 VP
  Sven Sester - Vassili Levenko Tallinn   Ain Aspre - Marek Pontus Pärnu - Tallinn
2 RAKVERE Hannes Linnamägi - Jaan Linnamägi Rakvere 336,5 VP   Ao Lellep - Aivar Poolakese Tartu
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Mart Maastik - Paul Leis Tallinn B-liiga valikturniir 2010
2. STARMEN Jaanus Maripuu - Tanel Kõivupuu Tallinn-Tartu 332 VP
  Jüri Aava - Vilmar Vahe - Marek Kolk Tallinn
2010 XLIII MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Kauko Koistinen Tallinn-Helsingi 373 VP 1. NORSU Tiit Jakobson, Enn Maalder, Arne-Aivo Kukk, Tallinn 388 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma - Agu Lehesalu Tallinn   Sven Hein, Mikk Mirme Tallinn
2. STARMEN Jaanus Maripuu - Tanel Kõivupuu Tallinn-Tartu 355 VP
  Jüri Aava - Vilmar Vahe - Marek Kolk Tallinn B-liiga valikturniir 2009
3. DRUVA Olavi Oja - Sven Sester Pärnu-Tallinn 352,5 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu
  Aivar Tihane - Lembit Dalberg Pärnu-Tartu
2009 XLII MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. MONTE CARLO Hannes Nirk - Vallo Kask Tartu 373 VP 1. STARMEN Jaanus Maripuu - Tanel Kõivupuu Tallinn-Tartu 413 VP
  Tõnis Pleksepp - Teno Lutter Tartu-Pärnu   Jüri Aava - Vilmar Vahe - Marek Kolk Tallinn
  Toivo Jullis - Vladimir Gonca Tartu-Riia
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Kauko Koistinen Tallinn-Helsingi 357 VP B-liiga valikturniir 2008
  Aarne Rummel - Ivar Kalma - Agu Lehesalu Tallinn
3. DRUVA Olavi Oja - Sven Sester Pärnu-Tallinn 355,5 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu
  Aivar Tihane - Lembit Dalberg Pärnu-Tartu
2008 XLI MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Sven Sester Pärnu-Tallinn 404 VP 1. MONTE CARLO Hannes Nirk - Vallo Kask Tartu 389 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu   Tõnis Pleksepp - Teno Lutter Tartu-Pärnu
  Aivar Tihane - Lembit Dalberg Pärnu-Tartu   Marko Kolk - Fred Lindepuu Tartu
2. ROHELINE Igor Triškin - Maksim Karpov Pärnu-Tallinn 353 VP
LAMMAS Meelis Kuldkepp - Oliver Loper Tartu-Tallinn B-liiga valikturniir 2007
  Janis Bethers - Martins Lorencs Riia
3. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Kauko Koistinen Tallinn-Helsingi 349 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma - Agu Lehesalu Tallinn
2007 XL MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Sven Sester Pärnu-Tallinn 377,5 VP 1. DERPT Vassili Levenko - Priit Haller Tallinn 367 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu   Jaan Saks - Arvo Priimägi Tartu-Tallinn
  Aivar Tihane - Lembit Dalberg Pärnu-Tartu   Paul Leis - Mart Maastik Tallinn
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Marek Kolk Tallinn 337,5 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn B-liiga valikturniir 2006
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn
3. NORSU Vahur Kurig - Arne-Aivo Kukk Tallinn 334 VP
  Tiit Jakobson - Jüri Aava Tallinn
  Sven Hein - Mikk Mirme Tallinn
2006 XXXIX MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Toivo Jullis Pärnu-Tartu 391 VP 1. BALTIC Sven Sester - Hillar Sula Tallinn-Tartu 395,5 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu   Vladimir Gonca - Jelena Alfejeva Riia
  Aivar Tihane - Lembit Dalberg Pärnu-Tartu   Vilmar Vahe - Ants Soosõrv Tallinn
2. ROHELINE Igor Triškin - Maksim Karpov Pärnu-Tallinn 335 VP
LAMMAS Meelis Kuldkepp - Oliver Loper Tartu-Tallinn B-liiga valikturniir 2005
  Ivars Rubenis - Ugis Jansons Riia
3. RAKVERE Hannes Linnamägi - Jaan Linnamägi Rakvere 330 VP
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Jaanus Maripuu - Tanel Kõivupuu Tallinn
2005 XXXVIII MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Marek Kolk Tallinn 347 VP 1. NORSU Vahur Kurig - Arne-Aivo Kukk Tallinn 414,5 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn   Tiit Jakobson - Jüri Aava Tallinn
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn   Sven Hein - Arvo Priimägi Tallinn
2. DRUVA Olavi Oja - Vallo Kask Pärnu-Tartu 343 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu B-liiga valikturniir 2004
  Aivar Tihane - Lembit Dalberg Pärnu-Tartu
3. ROHELINE Igor Triškin - Maksim Karpov Pärnu-Tallinn 333 VP
LAMMAS Meelis Kuldkepp - Oliver Loper Tartu-Tallinn
  Ivars Rubenis - Ugis Jansons Riia
2004 XXXVII MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Marek Kolk Tallinn 349 VP 1. ROHELINE LAMMAS Meelis Kuldkepp - Oliver Loper Tallinn 393,5 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn   Maksim Karpov - Ines Piibeleht Tallinn
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn
2. DRUVA Olavi Oja - Marko Kolk Pärnu-Tartu 342,5 VP B-liiga valikturniir 2003
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu
  Aivar Tihane - Karlis Rubins Pärnu-Läti
3. RAKVERE Hannes Linnamägi - Jaan Linnamägi Rakvere 333,5 VP
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Sven Sester - Hillar Sula Tallinn-Tartu
2003 XXXVI MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Marko Kolk Pärnu-Tartu 388,5 VP 1. LIIDIA Mart Maastik - Fred Lindepuu Tallinn-Tartu 371,0 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu   Aleksander Vassiljev - Priit Haller Tallinn
  Aivar Tihane - Toomas Talviste Pärnu   Jaak Simm - Marko Tenn Tallinn-Pärnu
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Maksim Karpov Tallinn 345,0 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn B-liiga valikturniir 2002
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn
3. RAKVERE Hannes Linnamägi - Jaan Linnamägi Rakvere 334,0 VP
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Sven Sester - Hillar Sula Tallinn-Tartu
2002 XXXV MV 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid B-liiga, 8 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi, 16 jaotuselised matšid
1. DRUVA Olavi Oja - Marko Kolk Pärnu-Tartu 374,5 VP 1. NORSU Arne-Aivo Kukk - Sven Hein Tallinn 355,0 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu   Tiit Jakobson - Jüri Aava Tallinn
  Aivar Tihane - Toomas Talviste Pärnu   Enn Maalder - Vahur Kurig Tallinn
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Maksim Karpov Tallinn 343,5 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn B-liiga valikturniir 2001
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn
3. PÄRNU Igor Triškin - Vassili Levenko Tallinn 342,5 VP
  Jaanus Maripuu - Tanel Kõivupuu Tallinn
  Valdimir Gonca - Jelena Alfejeva Riia
2001 XXXIV MV 10 võistkonda,  turniirisüsteemis 3 ringi, 14 jaotuselised matšid B-liiga 10 võistkonda,  2 turniirisüsteemis ringi, 14  jaotuselised matšid
1. PÄRNU Igor Triškin - Vassili Levenko Tallinn 468,0 VP 1. VEKTOR Helgi Arst, Ain Andressoo, Tarmo Soomere Tallinn 313,0 VP
  Jaanus Maripuu - Tanel Kõivupuu Tallinn   Leo Lume, Madis Uibu Tallinn
  Jaak Känd - Priit Võhandu Pärnu-Tallinn   Jaanus Tekko, Mati Feldmann Tallinn
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Maksim Karpov Tallinn 458,0 VP
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn
3. DRUVA Olavi Oja - Marko Kolk Pärnu-Tartu 438,0 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu
  Aivar Tihane - Toomas Talviste Pärnu
2000 XXXIII MV 12 võistkonda, turniirisüsteemis 3 ringi,  12 jaotuselised matšid B-finaal - 23 võistkonda, 7x16 jaotust
1. PÄRNU Igor Triškin - Vassili Levenko Tallinn 637,5 VP 1. KARI Tõnu Kelder - Olev Mägi Tallinn
  Jaanus Maripuu - Tanel Kõivupuu Tallinn   Jaak Aava - Ahto Pärn - Ahti Suimets Tallinn
  Jaak Känd - Priit Võhandu Pärnu-Tallinn
2. TARTU-88 Juhan Kobin - Paul Leis Tallinn 581,5 VP
  Kalle Kulbok - Toivo Jullis Tartu
  Enn Keel - Marek Kolk Tallinn
3. DRUVA Olavi Oja - Marko Kolk Pärnu-Tartu 569,0 VP
  Lauri Naber - Leo Luks Tartu
  Aivar Tihane - Toomas Talviste Pärnu
1999 XXXII MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis 3 ringi, 12 jaotuselised matšid fotod B-finaal - 13 võistkonda, 7x16 jaotust
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Maksim Karpov Tallinn 606,5 VP 1. DRUVA Aivar Tihane - Toomas Talviste Pärnu
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn   Leo Luks - Lauri Naber Tartu
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn
2. PÄRNU Igor Triškin - Vassili Levenko Tallinn 557,0 VP
  Olavi Oja - Toivo Jullis Pärnu-Tartu
  Jaak Känd - Priit Võhandu Pärnu-Tallinn
3. OTEPÄÄ Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn 551,0 VP
  Ain Kivioja - Jaan Maripuu Tallinn
  Tüüve Jugandi - Rein Haavala Tallinn-Paide
1998 XXXI MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis, 32 jaotuselised matšid fotod B-finaal - 13 võistkonda, 7x16 jaotust
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Maksim Karpov Tallinn 202,0 VP 1. ARVED Rein Augas - Arved Küngas Valga
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn   Kadri Tuulik - Vladimir Zubarev Tartu-Valga
  Agu Lehesalu - Jüri Joonsaar Tallinn
2. TARTU-88 Juhan Kobin - Ain Otstavel Tallinn-Tartu 200,0 VP
  Paul Leis - Aleksander Vassiljev Tartu
3. PÄRNU Igor Triškin - Vassili Levenko Tallinn 199,5 VP
  Olavi Oja - Hillar Sula Pärnu-Tartu
  Jaak Känd - Priit Võhandu Pärnu-Tallinn
1997 XXX MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis, 32 jaotuselised matšid fotod B-finaal - 14 võistkonda, 7x16 jaotust
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Maksim Karpov Tallinn 233,0 VP 1. PÄRNU Igor Triškin - Vassili Levenko Pärnu-Tallinn
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn   Hillar Sula - Olavi Oja Tartu
  Agu Lehesalu Tallinn   Jaak Känd - Priit Võhandu Pärnu-Tallinn
2. DERPT Jaan Saks - Arvo Vennola Tartu 203,0 VP
  Toivo Jullis - Lembit Dalberg Tartu
  Eero Alamaa - Marko Kolk Tartu
3. RAKVERE Jaan Linnamägi - Jüri Joonsaar Rakvere-Tallinn 198,0 VP
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Tanel Kõivupuu, Tüüve Jugandi, Valdo Prommik Tallinn
1996 XXIX MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis (11x24 jaotust) + play-off (2x64 jaotust) B-finaal - 16 võistkonda, 7x16 jaotust
1. TARTU-88 Kalle Kulbok - Enn Keel Tartu-Tallinn 62,5 IMP 1. DIXI Aavo Heinlo - Jüri Pakosta Tallinn
  Paul Leis - Juhan Kobin Tallinn   Jaan Järve - Kalle Pedak Tallinn
  Igor Triškin Pärnu
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Jaanus Maripuu Tallinn
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn
3. RAKVERE Jaan Linnamägi Rakvere 35,5 IMP
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Tüüve Jugandi - Valdo Prommik Tallinn
4. DERPT Jaan Saks - Arvo Vennola Tartu
  Toivo Jullis - Lembit Dalberg Tartu
  Olavi Oja - Marko Kolk Tartu
1995 XXVIII MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis (11x24 jaotust) + play-off (2x64 jaotust) B-finaal - 12 võistkonda, turniirisüsteemis 8-jaotuelised matšid
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn   69  IMP 1. TARTU-88 Kalle Kulbok - Enn Keel Tartu-Tallinn
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn   Paul Leis - Juhan Kobin Tallinn
  Agu Lehesalu - Aleksander Vassiljev Tallinn   Igor Triškin Pärnu
2. RAKVERE Jaan Linnamägi - Andres Rüüt Rakvere
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Tüüve Jugandi - Valdo Prommik Tallinn
3. OTEPÄÄ Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn    8 IMP
  Ain Kivioja - Enn Keel Tallinn
  Jaanus Maripuu - Jaan Maripuu Tallinn
4. NORSU Eero Ets - Maksim Karpov Tallinn
  Enn Maalder - Mikk Mirme Tallinn
  Tiit Jakobson - Arne-Aivo Kukk Tallinn
1994 XXVII MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis (11x24 jaotust) + play-off (2x64 jaotust) B-finaal - 14 võistkonda, 9x12 jaotust
1. OTEPÄÄ Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn 7 IMP 1. HAAPSALU Kalle Vanaveski - Tõnis Halliste Haapsalu
  Kalle Kulbok - Enn Keel Tartu-Tallinn   Raivo Evart - Koit Lätsim Haapsalu
  Ain Kivioja - Jaan Maripuu Tallinn   Arne Veske - Lauri Laas Haapsalu
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn
  Agu Lehesalu - Aleksander Vassiljev Tallinn
3. STARMEN Marek Kolk - Vilmar Vahe Tallinn    89 IMP
  Jaanus Maripuu - Jüri Aava Tallinn
4. RAKVERE Jaan Linnamägi - Andres Rüüt Rakvere
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Tüüve Jugandi - Valdo Prommik Tallinn
1993 XXVI MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis (11x24 jaotust) + play-off (2x64 jaotust) B-finaal - 14 võistkonda, turniirisüsteemis 8-jaotuelised matšid
1. OTEPÄÄ Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn 13 IMP 1. NORSU Tiit Jakobson - Maksim Karpov Tallinn
  Kalle Kulbok - Enn Keel Tartu-Tallinn   Enn Maalder - Mirme Tallinn
  Jaanus Maripuu - Jaan Maripuu Tallinn
2. RAKVERE Jaan Linnamägi - Andres Rüüt Rakvere
  Ants Olev - Jaak Strandberg Rakvere
  Tüüve Jugandi - Valdo Prommik Tallinn
3. KANAKÜLA Mait Pari - Paul Leis Viljandi-Tallinn    81 IMP
  Jaak Känd - Peeter Räägel Pärnu
  Endel Kivioja - Valdek Kauts Pärnu
4. DIXI Aavo Heinlo - Jüri Pakosta Tallinn
  Rein Kaarjas - Peeter Lüdig - Jüri Ley Türi-Tallinn
1992 XXV MV 12 võistkonda,  turniirisüsteemis (11x24 jaotust) + play-off (2x64 jaotust) B-finaal - 14 võistkonda, 9x12 jaotust
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn   103 IMP 1. KARI Tõnu Kelder - Mati Kurm Tallinn
  Aarne Rummel - Ivar Kalma Tallinn   Ahti Suimets - Seljamäe Tallinn
  Mihkel Kalv - Aleksander Vassiljev Tallinn   Lembit Valdmaa - Jüri Schönberg Tallinn
2. OTEPÄÄ Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn
  Ain Kivioja - Toomas Teras Tallinn
  Jaanus Maripuu - Jaan Maripuu - Igor Triškin Tallinn
3. ALEX Juhan Kobin - Aland Suba Tallinn    45 IMP
  Arne-Aivo Kukk - Jüri Joonsaar Tallinn
4. KANAKÜLA Mait Pari - Paul Leis Viljandi_tallinn
  Jaak Känd - Peeter Räägel Pärnu
  Endel Kivioja - Valdek Kauts Pärnu
1991 XXIV MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid 
1. KANAKÜLA Mait Pari - Uno Viigand Viljandi 270,0 VP
  Jaak Känd - Peeter Räägel Pärnu
  Endel Kivioja - Valdek Kauts Pärnu
2. OTEPÄÄ-I Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn 265,0 VP
  Jaan Maripuu- Toomas Teras Tallinn
  Enn Keel - Igor Triškin Tallinn
  Hillar Sula - Toivo Jullis Tartu
3. DIXI Jüri Pakosta - Tiit Jakobson Viljandi-Tallinn 249,0 VP
  Rein Haavala - Peeter Lüdig Paide
  Aavo Heinlo - Liidia Heinlo Tallinn
1990 XXIII MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid  B-liiga - 12 võistkonda, 32-jaotuselised matšid 
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn 306,5 VP 1. ALEX Aland Suba - Juhan Kobin Tallinn
  Aarne Rummel - Agu Lehesalu Tallinn   Arne-Aivo Kukk - Sven Hein - Eero Ets Tallinn
  Aleksander Vassiljev - Viktor Malinovski Tallinn
  Mihkel Kalv - Ivar Kalma Tallinn
2. TARTU Hillar Sula - Jaanus Kaljusto Tartu 265,0 VP
  Enn Keel - Igor Triškin Tallinn
3. VÕRU Tõnu Kibena - Kalda Võru 242,0 VP
  Kasesalu - Jaan Tali Võru
  Roman Tuvikene - Avo Trommel Võru
1989 XXII MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid 
1. TARTU Enn Keel - Igor Triškin Tallinn 275,0 VP
  Juhan Kobin - Aland Suba Tallinn
  Ain Otstavel - Hillar Sula Tallinn
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn 274,5 VP
  Aarne Rummel - Agu Lehesalu Tallinn
  Aleksander Vassiljev - Mihkel Kalv Tallinn
3. KANAKÜLA Mait Pari - Uno Viigand Viljandi 273,0 VP
  Jaak Känd - Peeter Räägel Pärnu
  Endel Kivioja - Valdek Kauts Pärnu
1988 XXI MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid  B-liiga - 12 võistkonda, 32-jaotuselised matšid 
1. TARTU Enn Keel - Igor Triškin Tallinn 332,0 VP 1. MEFISTO Jevgeni Garder - Katsev Tallinn
  Juhan Kobin - Aland Suba Tallinn   Bedenkov - Teet Tammjärv Tallinn
  Kalle Kulbok - Hillar Sula Tartu
2. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn 277,0 VP
  Aarne Rummel - Agu Lehesalu Tallinn
  Aleksander Vassiljev - Mihkel Kalv Tallinn
3. OTEPÄÄ Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn 249,5 VP
  Ain Kivioja - Jaan Maripuu Tallinn
  Jaan Järve - Peeter Hibus Tallinn
1987 XX MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid  B-liiga - 12 võistkonda, 32-jaotuselised matšid 
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn 307,0 VP 1. RAPLA Ants Horm - Erik Horm Rapla
  Aarne Rummel - Aleksander Vassiljev Tallinn   Vello Kabrits - Neeme Laasner Rapla
  Agu Lehesalu - Viktor Malinovski Tallinn   Vello Mägismaa - Mati Rebane Rapla
2. TARTU Enn Keel - Igor Triškin Tallinn 277,0 VP
  Juhan Kobin - Aland Suba Tallinn
  Kalle Kulbok - Hillar Sula Tartu
3. DERPT Ain Otstavel - Toivo Jullis Tartu 267,5 VP
  Ain Pajo - Peeter Kiloman Tartu
  Jaan Saks - Matti Toomere Tartu
1986 XIX MV 12 võistkonda, eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid  B-liiga - 12 võistkonda, 32-jaotuselised matšid 
1. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn 300,0 VP 1. SIGMA Hillar Trull - Ahti Suimets Tallinn
  Aarne Rummel - Aleksander Vassiljev Tallinn   Karl Tark - Leenart Lepasaar Tallinn
  Agu Lehesalu - Viktor Malinovski Tallinn   Peedo Kont - Eduard Oissar Tallinn
2. OTEPÄÄ Peeter Lond - Guido Kobolt Tallinn 287,0 VP
  Ain Kivioja - Jaan Maripuu Tallinn
  Jaan Järve - Peeter Hibus Tallinn
3. TARTU Enn Keel - Juhan Kobin Tallinn 275,5 VP
  Kalle Kulbok - Hillar Sula Tartu
  Igor Triškin - Peeter Räägel Tallinn-Pärnu
1985 XVIII MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid (25:0) B-liiga - 12 võistkonda, 32-jaotuselised matšid 
1. KANAKÜLA Grigori Hagi - Igor Triškin Pärnu 300,0 VP 1. VÕRU Hillar Kalda - Tõnu Kibena Võru
  Mait Pari - Peeter Räägel Viljandi   Jaan Tali - Roman Tuvikene Võru
  Endel Kivioja - Valdek Kauts - Tuve Vadi Pärnu   Enn Lüütre - Feliks Roolaid Tallinn
2. SAAREMAA Enno Köstner - Ants Kuusemets Tallinn 285,0 VP
  Lembit Valdmaa - Hannes Raschinski Tallinn
  Kai Pära - Eduard Pära Kuressaare
3. EKSPROMPT Tiit Laanemäe - Vassili Levenko Tallinn 284,0 VP
  Ain Otsatavel - Enn Keel Tartu-Tallinn
  Agu Lehesalu - Viktor Malinovski Tallinn
1984 XVII MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid (20:-5) B-liiga - 12 võistkonda, 32-jaotuselised matšid 
1. EKSPROMPT II Ain Otstavel - Kalle Kulbok Tartu 222,0 VP 1. HAAPSALU Raivo Evart - Koit Lätsim Haapsalu
  Juhan Kobin - Enn Keel Tallinn   Vello Mägismaa - Ülo Veskimets Märjamaa
  Vassili Levenko - Kalju Hanštein Tallinn   Lembit Nurk - Hillar Rummel Tallinn
2. TAMME Paul Leis - Teet Tobias Tallinn 191,0 VP
  Eino Ivask - Arvo Jaanson Tallinn
3. EKSPROMPT I Tiit Laanemäe - Aleksander Vassiljev Tallinn 187,0 VP
  Aarne Rummel - Agu Lehesalu Tallinn
  Teet Tammjärv - Viktor Malinovski Tallinn
1983 XVI MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid B-finaal - 5 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. TARTU Ain Otstavel - Kalle Kulbok Tartu 1. RAKVERE Jaan Linnamägi  - Andres Rüüt Rakvere
  Hillar Sula - Toivo Jullis Tartu   Ants Kalda - Aarne Laidroo Rakvere
2. TAMME Arvo Jaanson - Teet Tobias Tallinn
  Paul Leis - Leo Võhandu Tallinn
3. EKSPROMPT II Ain Otstavel - Kalle Kulbok Tartu
  Aleksander Vassiljev - Jaak Simm Tallinn
  Vassili Levenko - Kalju Hanštein Tallinn
1982 XV MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. NOVA Teet Tammjärv - Viktor Malinovski Tallinn 1. TÜRI Rein Kaarjas - Vello Aavik Türi
  Enn Keel - Juhan Kobin - Eve Kobin Tallinn   Jaak Känd - Valter Raudmets Tartu
2. OTEPÄÄ Peeter Lond - Jaan Järve Tallinn
  Ain Kivioja - Guido Kobolt Tallinn
  Ants Vasar - Toomas Teras Tallinn
  Jaan Maripuu - Peeter Hibus Tallinn
3. EKSPROMPT  Vassili Levenko - Aleksander Vassiljev Tartu
  Tiit Laanemäe - Aarne Rummel Tallinn
  Agu Lehesalu Tallinn
1981 XIV MV  12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. OTEPÄÄ Peeter Lond - Jaan Järve Tallinn 1. TÜRI Rein Kaarjas - Vello Aavik Türi
  Ain Kivioja - Guido Kobolt Tallinn   Jaak Känd - Valter Raudmets Tartu
  Enno Köstner - Toomas Teras Tallinn
  Jaan Maripuu - Peeter Hibus Tallinn
2. TARTU Ain Otstavel - Kalle Kulbok Tartu
  Hillar Sula - Toivo Jullis Tartu
  Juhan Kobin - Eve Kobin Tallinn
3. EKSPROMPT  Vassili Levenko - Aleksander Vassiljev Tallinn
  Enn Keel - Aarne Rummel Tallinn
  Agu Lehesalu - Tiit Laanemäe Tallinn
1980 XIII MV 12 võistkonda eelring ja finaalring 6 paremale, 32-jaotuselised matšid B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. EKSPROMPT  Vassili Levenko - Aleksander Vassiljev Tartu 1. TARTU Juhan Kobin - Kalle Kulbok Tartu
  Enn Keel - Aarne Rummel Tallinn   Hillar Sula - Toivo Jullis Tartu
  Agu Lehesalu - Max Abram Tallinn
  Aare Vooglaid - Tiit Laanemäe Tallinn
2. TAMME Paul Leis - Teet Tobias - Leo Võhandu Tallinn
  Egon Kungs - Eino Ivask Tallinn
  Arvo Jaanson - Jaak Simm Tallinn
3. OTEPÄÄ Ain Kivioja - Guido Kobolt Tartu
  Enno Köstner - Toomas Teras - Peeter Lond Tallinn
  Jaan Maripuu - Peeter Hibus Tallinn
1979 XII MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x24 jaotust) ja play-off (2x128 jaotust) B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. TARTU Juhan Kobin - Kalle Kulbok Tartu 1. VILJANDI II Oskar Vares - Peeter Räägel Viljandi
  Hillar Sula - Aleksander Raia Tartu   Väino Taidur - Roald Robam Viljandi
  Lembo Piibar - Aavo Pärn Tartu
  Ain Otstavel - Kalev Savisaar Tartu
2. NOVA Helmut Raschinski - Lembit Valdmaa Tallinn
  Enn Endjärv - Jüri Schönberg Tallinn
  Teet Tammjärv - Viktor Malinovski Tallinn
3. EKSPROMPT  Vassili Levenko - Egon Kungs Tallinn
  Enn Keel - Aarne Rummel Tallinn
  Aleksander Vassiljev - Max Abram Tallinn
1978 XI MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x24 jaotust) ja play-off (2x128 jaotust) B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. VETERANID Boriss Babadžan - Martin Kask Tallinn 56 IMP 1. NOVA Helmut Raschinski - Lembit Valdmaa Tallinn
  Bernhard Jakobson - Aare Klooster Tallinn   Teet Tammjärv - Viktor Malinovski Tallinn
  Enn Lüütre - Feliks Roolaid Tallinn
  Agu Lehesalu - Priit Pardla Tallinn
2. TAMME Kalju Hanštein - Guido Kobolt - Ants Laidvee Tallinn
  Feliks Laupmaa - Paul Leis Tallinn
  Teet Tobias - Leo Võhandu Tallinn
3. PÄRNU Grigori Hagi - Abo Jürine Pärnu 16 IMP
  Tuve Vadi - Taevo Tamm Pärnu
  Endel Kivioja - Valdek Kauts Pärnu
4. EKSPROMPT  Vassili Levenko - Egon Kungs Tallinn
  Enn Keel - Aarne Rummel Tallinn
  Enno Köstner - Aare Vooglaid Tallinn
  Aleksander Vassiljev - Max Abram Tallinn
1977 X MV  11 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 10x24 jaotust) ja play-off (2x128 jaotust) B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. TAMME II Arvo Jaanson - Kalju Seljamäe Tallinn 1. KLIBER Juhan Kobin - Kalle Kulbok Tartu
  Eino Ivask - Jaak Simm Tallinn   Hillar Sula - Aleksander Raia Tartu
  Kuulo Ülavere - Paul Leis Tallinn   Ain Otstavel - Kalev Savisaar Tartu
  Ivar Veldre - Ants Kuusemets Tallinn
2. VETERANID Boriss Babadžan - Martin Kask Tallinn
  Bernhard Jakobson - Aare Klooster Tallinn
  Enn Lüütre - Feliks Roolaid Tallinn
3.-4. NOVA Helmut Raschinski - Lembit Valdmaa Tallinn
  Egon Kungs - Vassili Levenko Tallinn
  Enn Keel - Peet Lainevool Tallinn
3.-4. OTEPÄÄ Peeter Lond - Jaan Järve Tallinn
  Jaan Maripuu - Peeter Hibus Tallinn
  Ants Vasar - Toomas Teras Tallinn
1976 IX MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x24 jaotust) ja play-off (2x128 jaotust) B-finaal - 5 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. OTEPÄÄ Peeter Lond - Jaan Järve Tallinn 1. NOVA Helmut Raschinski - Lembit Valdmaa Tallinn
  Jaan Maripuu - Peeter Hibus Tallinn   Egon Kungs - Vassili Levenko Tallinn
  Ain Kivioja - Harry Blokmann Tallinn   Enn Keel - Peet Lainevool Tallinn
2. TARTU Ülo Kaasik - Peeter Eelmaa Tartu
  Ain Otstavel - Kings Tartu
    Tartu
3.-4. TAMME I Kalju Hanštein - Paul Leis Tallinn
  Teet Tobias - Arvo Jaanson Tallinn
  Guido Kobolt - Eino Ivask Tallinn
3.-4. TAMME II Jaak Simm - Kalju Seljamäe Tallinn
  Feliks Laupmaa - Ants Kuusemets Tallinn
  Ivar Veldre - Kuulo Ülavere Tallinn
1975 VIII MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x24 jaotust) ja play-off (2x128 jaotust) B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. TAMME I Kalju Hanštein - Paul Leis Tallinn 1. SAAREMAA Kai Pära - Eduard Pära Kuressaare
  Teet Tobias - Arvo Jaanson Tallinn   Ülo Vevers - Uudo Nõukas Kuressaare
  Guido Kobolt - Eino Ivask Tallinn   Iljo Leemet - Bernhard Saaar Kuressaare
2. TAMME II Jaak Simm - Kalju Seljamäe Tallinn
  Feliks Laupmaa - Ants Kuusemets Tallinn
  Ivar Veldre - Kuulo Ülavere Tallinn
3.-4. PÄRNU Valdek Kauts - Taevo Tamm - Grigori Hagi Pärnu
  Endel Kivioja - Heino Koik Pärnu
3.-4. TARTU Ülo Kaasik - Peeter Eelma Tartu
  Ain Otstavel - Kings Tartu
  Madis Alberi - Mart Vaher Tartu
1974 VII MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x24 jaotust) ja neljale paremale finaalring B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. PÄRNU KEK Valdek Kauts - Taevo Tamm - Grigori Hagi Pärnu 1. TT Artur Sepp - Feliks Roolaid Tallinn
  Endel Kivioja - Heino Koik Pärnu   Toomas Teras - Ants Vasar Tallinn
2. OTEPÄÄ Peeter Lond - Jaan Järve Tallinn
  Jaan Maripuu - Madis Alberi Tallinn-Otepää
  Ain Kivioja - Peeter Hibus Tallinn
3. TAMME I Kalju Hanštein - Ants Kuusemets Tallinn
  Teet Tobias - Arvo Jaanson Tallinn
  Guido Kobolt  Tallinn
1973 VI MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x24 jaotust) ja neljale paremale finaalring B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. PÄRNU KEK Valdek Kauts - Taevo Tamm Pärnu 1. SAM   Pärnu
  Heino Mosel - Arvi Pais Pärnu     Pärnu
  Endel Kivioja - Heino Koik Pärnu
2. TAMME I Kalju Hanštein - Ants Kuusemets Tallinn
  Teet Tobias - Arvo Jaanson Tallinn
  Guido Kobolt  Tallinn
3. VETERANID Egon Kungs - Boriss Babadžan Tallinn
  Martin Kask - Lembit Valdmaa Tallinn
  Bernhard Jakobson - Helmut Raschinski Tallinn
1972 V MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x24 jaotust) ja neljale paremale finaalring B-finaal - 6 võistkonda, 24 jaotuselised matšid 
1. TAMME I Kalju Hanštein - Eino Ivask Tallinn 1. TALLINNGAAS Tõnis Kull - Aare Klooster Tallinn
  Teet Tobias - Leo Võhandu Tallinn   Ahti Suimets - Reedik Tallinn
  Arvo Jaanson - Paul Leis Tallinn   Harri Leoke - Riisman Tallinn
2. VETERANID Egon Kungs - Boriss Babdžan Tallinn
  Martin Kask - Lembit Valdmaa Tallinn
  Bernhard Jakobson - Helmut Raschinski Tallinn
3. MALETAJAD Kalju Kotkas - Taevo Tamm Pärnu
  Heino Mosel - Arvi Pais Pärnu
  Endel Kivioja - Heino Koik Pärnu
1971 IV MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x32 jaotust) B-finaal 
1. TARTU Ülo Kaasik - Alex Raia Tartu 1. OPTIMISTID Kaasik - Aadu Siilbaum Tallinn
  Ain Otstavel - Jaan Jänes Tartu   Pihelgas - Rakkerus Tallinn
  Taevo Tamm - Lembit Roots Tartu   Harri Leoke - Riisman Tallinn
2. VETERANID Egon Kungs - Boriss Babadžan Tallinn
  Martin Kask - Lembit Valdmaa Tallinn
  Bernhard Jakobson - Helmut Raschinski Tallinn
3. NÕMME-62 Paul Leis - Ants Kuusemets Tallinn
  Enno Köstner - Kalju Hanštein Tallinn
  Guido Kobolt - Ants Laidvee Tallinn
1970 III MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x32 jaotust) B-finaal - 12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis 
1. VETERANID Egon Kungs - Boriss Babadžan Tallinn 1. KOHTLA -JÄRVE Kaasik - Aadu Siilbaum Tallinn
  Martin Kask - Lembit Valdmaa Tallinn   Pihelgas - Rakkerus Tallinn
  Bernhard Jakobson - Helmut Raschinski Tallinn   Harri Leoke - Riisman Tallinn
2. NÕMME-62 Paul Leis - Ants Kuusemets Tallinn
  Enno Köstner - Kalju Hanštein Tallinn
  Guido Kobolt - Ants Laidvee Tallinn
3. TALI Teet Tobias - Arvo Jaanson Tallinn
  Ivar Veldre - Leo Võhandu Tallinn
  Eino Ivask - Kuulo Ülavere Tallinn
1969 II MV  12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis (a 11x32 jaotust) B-finaal - 12 võistkonda, 2 ringi turniirisüsteemis 
1. VETERANID Egon Kungs - Boriss Babadžan Tallinn 1. HÄRM J. Härmand - M. Reisalu Tallinn
  Martin Kask - Lembit Valdmaa Tallinn   E. Kukk - M.Saks Tallinn
  Bernhard Jakobson - Helmut Raschinski Tallinn
2. TALI Teet Tobias - Arvo Jaanson Tallinn
  Ivar Veldre - Leo Võhandu Tallinn
  Eino Ivask - Kuulo Ülavere Tallinn
3. VICTORIA Aular Ploomipuu - Kalju Seljamäe Tallinn
  Rein Staub - Jüri Kajari Tallinn
  Enno Köstner - Ants Laidvee Tallinn
1968 I MV  12 võistkonda, turniirisüsteemis 11x32 jaotust B-finaal - 16 võistkonda turniirisüsteemis 
1. NÕMME-62 Ain Andressoo - Ants Kuusemets Tallinn 1. TULUKE Andres Rüüt - Vesiloo Viljandi
  Mart Vaik - Kalju Hanštein Tallinn   Väino Taidur - Lood Viljandi
  Guido Kobolt - Simon Joffe Tallinn   Mait Pari - Ants Talumaa Viljandi
2. VETERANID Egon Kungs - Boriss Babadžan Tallinn
  Martin Kask - Lembit Valdmaa Tallinn
  Bernhard Jakobson - Helmut Raschinski Tallinn
3. TALI Teet Tobias - Arvo Jaanson Tallinn
  Ivar Veldre - Leo Võhandu Tallinn
  Eino Ivask - Kuulo Ülavere Tallinn