EESTI TULEMUSED TIITLIVÕSTLUSTEL ja teistel koondiste turniiridel
1989 TURKU EM OPEN 25 riiki 18.koht 13,7 VP 24x32 jaotust
Soome Hillar Sula - Ain Otstavel
Enn Keel - Igor Triðkin
Juhan Kobin - Aland Suba
n.p.c. Aavo Heinlo
1991 BONN NATIONS CUP Juhan Kobin - Aland Suba 17 esindust 11. koht 15,4 VP 9x10+3x8
Saksamaa Vassili Levenko - Tiit Laanemäe
1992 BONN NATIONS CUP Aarne Rummel - Ivar Kalma 20 esindust 19. koht 12,4 VP 9x10+3x8
Saksamaa Vassili Levenko - Tiit Laanemäe
PARIIS juunioride EM 23 riiki 23. koht
Prantsusmaa Jaanus Maripuu - Vilmar Vahe
Jüri Aava - Urmas Hallika
Heldur Hibus
n.p.c. Jaanus-Juhan Illend
SALSIOMAGGIORE OM OPEN 57 riiki alagrupis 28 vk 15,6 VP 27x20
Itaalia Tiit Laanemäe - Vassili Levenko 15. koht
Aarne Rummel - Ivar Kalma
Juhan Kobin - Aland Suba
n.p.c. Arvo Veskimets
1993 BONN NATIONS CUP Juhan Kobin - Paul Leis 19 esindust 15. koht 14,0 VP 9x10+3x8
Saksamaa Tiit Laanemäe - Mihkel Kalv
1994 BONN NATIONS CUP Juhan Kobin - Aland Suba 19 esindust 17. koht 13,4 VP 9x10+3x8
Saksamaa Andres Rüüt - Jaan Linnamägi
1995 BONN NATIONS CUP Jaanus Maripuu - Tüüve Jugandi 15 esindust 6. koht 16,4 VP 7x12+3x8
Saksamaa Aarne Rummel - Ivar Kalma
1996 BONN NATIONS CUP Maksim Karpov - Enn Maalder 17 esindust 10. koht 14,6 VP 9x10+3x8
Saksamaa Aarne Rummel - Ivar Kalma
RHODOS OM OPEN 72 riiki alagrupis 36 vk 14,7 VP 35x16 
Tiit Laanemäe - Jaanus Maripuu 21. Koht
Aarne Rummel - Ivar Kalma
Tanel Kõivupuu - Olavi Oja
n.p.c. Uno Viigand
1997 BONN NATIONS CUP Vassili Levenko - Igor Triðkin 20 esindust 13. koht 9x10+3x8
Saksamaa Kalle Kulbok - Enn Keel
MONTECATINI EM OPEN 35 riiki 28.koht 12,7 VP 34x24
Itaalia Tiit Laanemäe - Maksim Karpov -0,48 IMP (600 j.)
Aarne Rummel - Ivar Kalma -0,02 IMP (600 j.)
Vassili Levenko - Juhan Kobin -0,28 IMP (432 j.)
n.p.c. Jüri Joonsaar
TRANSNATIONAL MM 74 esindust 14.koht
OPEN TEAMS Vassili Levenko - Igor Triðkin
Hammamet (Tuneesia) Tanel Kõivupuu - Tüüve Jugandi
1999 BONN NATIONS CUP Vassili Levenko - Igor Triðkin 18 esindust 8. koht 15,3 VP 8x10+3x8
Saksamaa Aarne Rummel - Ivar Kalma
MALTA EM OPEN 37 riiki 29. Koht 13,7 VP 36x20
Malta Tiit Laanemäe - Maksim Karpov 0,07 IMP (720 j.)
Aarne Rummel - Ivar Kalma -0,52 IMP (720 j.)
n.p.c. Peeter Lond
2000 ANTALYA juunioride EM 25 riiki 20. koht 13,3 VP 24x20
Türgi Aivar Tihane - Tanel Tärgla
Lauri Naber - Leo Luks
n.p.c. Marlen Tärgla
2001 BONN NATIONS CUP Tüüve Jugandi - Olavi Oja 18 esindust 12. koht 14,5 VP 8x10+3x8
Saksamaa Hillar Sula - Sven Sester
ROTTERDAM üliõpilaste EM 14 riiki 4. koht  18,2 VP 13x24
Holland Aivar Tihane - Jaanus Maripuu
Lauri Naber - Leo Luks
2002 BONN NATIONS CUP Tüüve Jugandi - Olavi Oja 18 esindust 10. koht 15,0 VP 8x10+3x8
Saksamaa Aarne Rummel - Ivar Kalma
TORQUAY juunioride EM 22 riiki 11. koht 16,0 VP 21x20
Suurbritannia Aivar Tihane - Lauri Naber -0,02 IMP (420 j.)
Maris Matisons - Karlis Rubins 0,55 IMP (420 j.)
n.p.c. Jaanus-Juhan Illend
BRUGGE üliõpilaste MM 13 riiki 6. koht 16,8 VP 12x24
Aivar Tihane - Jaanus Maripuu
Lauri Naber - Leo Luks
2003 BONN NATIONS CUP Leo Luks - Olavi Oja 20 esindust 19. koht 12,7 VP 9x10+3x8
Saksamaa Aivar Tihane - Toomas Talviste
2004 BONN NATIONS CUP Tüüve Jugandi - Olavi Oja 20 esindust 12. koht 15,0 VP 9x10+3x8
Saksamaa Aarne Rummel - Ivar Kalma
2004 ISTANBUL  OM OPEN 72 riiki alagrupis 18 vk 14,0 VP 17x20
Türgi 11. koht 
Tüüve Jugandi - Sven Sester -0,46 IMP (220j.)
Aarne Rummel - Ivar Kalma -0,26 IMP (220j.)
Leo Luks - Lauri Naber  0,35 IMP (240j.)
2005 BONN  NATIONS CUP 23 esindust 11. koht 15,3 VP 8x10+3x8
Saksamaa Vallo Kask - Olavi Oja
Tiit Laanemäe - Marek Kolk
2006 BONN  NATIONS CUP 17 esindust 14.koht 14,2 VP 8x10+3x8
Saksamaa Lauri Naber - Leo Luks
Maksim Karpov - Igor Triðkin
VARSSAV EM OPEN 33 riiki 25. koht 13,3 VP 32x20
Lauri Naber - Leo Luks 0,11 IMP (500 j.)
Olavi Oja - Vallo Kask -0,17 IMP (420 j.)
Aivar Tihane - Lembit Dalberg -0,76 IMP (340 j.)
EM SENIOR 16 riiki 16. koht 10,3 + 14,9 15x16 + 7x16
Peeter Lond -0,76 240 j. -0,22 112 j.
Guido Kobolt -0,39 176 j. -0,29 80 j.
Jaan Linnamägi -0,54 224 j. 0 112 j.
Jaan Maripuu -0,65 240 j. 0 112 j.
Kalle Pedak -1,89 80 j. -0,06 32 j.
2007 JESOLO EM GIRLS U-26 12 riiki 9. koht 12,2 VP 11x20
Itaalia Jane Liivak - Triinu Viilup
Maarja Oras - Pihel Sarv
2008 PAU EM OPEN 38 riiki alagrupis 19 vk finaalis 18 vk
18. Koht 9. Koht 15,1 VP 18x20 18. Koht 11,8 VP 17x20
Lauri Naber - Leo Luks -0,21 IMP (240 j.) -0,37 IMP (240 j.)
Maksim Karpov - Tiit Laanemäe 0,18 IMP (260 j.) -0,31 IMP (239 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko 0,12 IMP (220 j.) -0,77 IMP (200 j.)
EM SENIOR
20 riiki 16. Koht 12,5 VP 19x16
Kalle Pedak - Paul Leis -0,59 IMP (304 j.)
Jaan Linnamägi - Jaak Simm -0,25 IMP (304 j.)
PEKING OM OPEN 71 riiki alagrupis 17 vk 17,8 VP 16x16 1/8 finaalis 4x14
2. Koht 89:99
Lauri Naber - Leo Luks 0,15 IMP (160 j.) 0,14 IMP (42 j.)
Maksim Karpov - Tiit Laanemäe 0,34 IMP (192 j.) -0,16 IMP (42 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko 0,59 IMP (160 j.) -0,55 IMP (28 j.)
OM WOMEN 54 riiki alagrupis 18 vk 11,6 17x20
14. Koht
Ines Piibeleht - Maarja Oras -0,22
Jane Liivak - Triinu Viilup -0,42
Liidia Heinlo - Eha Kork -1,00
OM SENIOR 32 riiki alagrupis 16 vk 13,7 15x16
10. Koht
Peeter Lond - Guido Kobolt 0,01 IMP (240 j.)
Jaan Linnamägi - Jaak Simm -0,29 IMP (240 j.)
OM U-28 74 riiki 19.-20. Koht 17x20
Oliver Loper - Meelis Kuldkepp
Tuul Sarv - Andres Kuusk
Pihel Sarv - Indrek Kuusk
2009 BONN  NATIONS CUP 16 esindust alagrupis 8 vk 18,4 VP 7x12 finaalis 2 vk 3x8
Saksamaa 1. Koht 2. Koht
Sven Sester - Vassili Levenko 0,40 IMP (108 j.)
Maksim Karpov - Tiit Laanemäe 0,38 IMP (108 j.)
SAN REMO EM SENIOR 28 riiki alagrupis 14 vk 14,5 VP 13x10
Itaalia 9. Koht
Peeter Lond - Guido Kobolt
Paul Leis - Jaan Linnamägi
POIANA BRASOV EM GIRLS U-26 14 riiki 6. koht 15,9 VP 13x20
Rumeenia Tuul Sarv - Erika Pärn
Maarja Oras - Pihel Sarv
VILNIUS II väikeriikide EM 12 esindust eelringis 12 vk 17,4 VP 11x10 pf + f 2x20
Leedu 3. koht 4. koht
Sven Sester - Vassili Levenko 0,34 IMP (110 j.)
Tiit Laanemäe - Maksim Karpov 0,47 IMP (110 j.)
2010 BONN  NATIONS CUP 16 esindust alagrupis 8 vk 7x12 finaalis 2 vk 2x12
Saksamaa 6. koht 9. koht
Sven Sester - Vassili Levenko -0,50 IMP (108 j.)
Maksim Karpov - Tiit Laanemäe 0,14 IMP (108 j.)
OSTENDE EM OPEN 38 riiki alagrupis 19 vk finaalis 18 vk
Belgia 5. Koht 16,9 VP 18x20 15.-16. Koht 11,3 VP 9x20
Lauri Naber - Leo Luks 0,44 IMP (240 j.) -1,22 IMP (120 j.)
Maksim Karpov - Tiit Laanemäe -0,14 IMP (240 j.) 0,28 IMP (120 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko 0,89 IMP (239 j.) -0,38 IMP (120 j.)
EM SENIOR 23 riiki 19. koht 11,9 VP 22x16
Peeter Lond - Guido Kobolt -0,69 IMP (352 j.)
Jaan Linnamägi - Paul Leis 0,22 IMP (352 j.)
PTUJ III väikeriikide EM 16 esindust alagrupis 8 vk 24,3 VP 7x12 pf + f 2x24
Sloveenia 1. koht 3. koht
Sven Sester - Vassili Levenko
Leo Luks - Lauri Naber
2011 BONN  NATIONS CUP 16 esindust alagrupis 8 vk 11,7 VP 7x12 finaalis 2 vk 2x12
Saksamaa 3. koht 16. koht
Sven Sester - Vassili Levenko -1,03 IMP (108 j.)
Leo Luks - Lauri Naber -0,18 IMP (108 j.)
POZNAN EM SENIOR 18 riiki alagrupis 9 vk 14,1 VP 8x12 play-off 8 vk
Poola 7. Koht 13.-14. koht
Peeter Lond - Guido Kobolt -0,51 IMP (72 j.)
Paul Leis - Jaan Linnamägi 0,08 IMP (60 j.)
Jaak Simm - Vladimir Gonca -0,05 IMP (60 j.)
SAN MARINO IV väikeriikide EM 16 esindust alagrupis 8 vk 17,4 VP 7x12 pf + f 2x24
2. koht 2. koht
Sven Sester - Vassili Levenko
Jaanus Maripuu - Olavi Oja
2012 BONN  NATIONS CUP 16 esindust alagrupis 8 vk 17,4 VP 7x12 finaalis 2 vk 2x12
Saksamaa 3. koht 4. koht
Sven Sester - Vassili Levenko 0,15 IMP (108 j.)
Olavi Oja - Jaanus Maripuu 0,54 IMP (108 j.)
DUBLIN EM OPEN 34 riiki alagrupis 17 vk 14,4 VP 17x20 finaalis 18 vk
Iirimaa 10. koht 19. koht
Lauri Naber - Leo Luks -0,61 IMP (200 j.)
Maksim Karpov - Tiit Laanemäe 0,41 IMP (240 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko -0,14 IMP (200 j.)
EM WOMEN 19 riiki 10,9 VP 19x20 17. koht
Tuul Sepp - Pihel Sarv  -0,45 IMP (240 j.)
Aire Taube - Maarja Oras -0,48 IMP (260 j.)
Ines Piibeleht - Triinu Viilup -0,90 IMP (220 j.)
EM SENIOR 19 riiki 11,3 VP 19x16 17. koht
Peeter Lond - Guido Kobolt -0,63 IMP (192 j.)
Paul Leis - Jaan Linnamägi -0,43 IMP (208 j.)
Kalle Pedak - Arvo Priimägi -0,95 IMP (176 j.)
LILLE MMM OPEN 60 riiki alagrupis 15 vk 15,4 VP 15x16 25.-28. koht
Prantsusmaa 7. koht
Leo Luks - Lauri Naber 0,33 IMP (159 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko 0,17 IMP (128j.)
Tiit Laanemäe - Maksim Karpov -0,42 IMP (159 j.)
TALLINN V väikeriikide EM 14 esindust alagrupis 7vk 22,2 VP 7x12 pf + f 2x24
1. koht 1. koht
Sven Sester 1,33 IMP (60 j.) 0,82 IMP (24 j.)
Vassili Levenko 1,40 IMP (48 j.) 1,22 IMP (36 j.)
Jaanus Maripuu 1,38 IMP (36 j.) 0,79 IMP (36 j.)
Tiit Laanemäe - Maksim Karpov 1,39 IMP (72 j.) 0,78 IMP (48 j.)
2013 KOÐiCE VI väikeriikide EM 12 esindust 2. koht 13,43 VP 11x12
Tiit Laanemäe - Maksim Karpov 1,29 IMP (96 j.) NB! Uus skaala
Leo Luks - Lauri Naber 0,98 IMP (84 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko -0,57 IMP (84 j.)
2014 OPATIJA EM OPEN 36 riiki alagrupis 18 vk finaalis 18 vk
8. koht 10,53 VP 17x16 16. koht 8,93 VP 9x16 NB! Uus VP skaala 20:0
Jaanus Maripuu - Olavi Oja 0,30 IMP (176 j.) 0,44 IMP (96 j.)
Tiit Laanemäe - Maksim Karpov 0,18 IMP (192 j.) -0,99 IMP (96 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko -0,24 IMP (176 j.) -0,18 IMP (96 j.)
EM WOMEN 23 riiki 8,04 VP 22x16 20. koht
Triinu Viilup - Pihel Sarv  -0,43 IMP (303 j.)
Aire Taube - Maarja Oras -0,13 IMP (287 j.)
Tuul Sepp - Irene Teinemaa -0,50 IMP (112 j.)
EM SENIOR 26 riiki eelring 10 A-finaali B-finaal
17. koht 9,97 VP 11x16 6. koht 10,78 VP 8x16
Peeter Lond - Jaak Simm -0,44 IMP (128 j.) -0,44 IMP (80 j.)
Paul Leis - Jaan Linnamägi 0,33 IMP (128 j.) -0,06 IMP (80 j.)
Aarne Rummel - Tõnis Pleksepp -0,23 IMP (128 j.) 0,21 IMP (96 j.)
JURMALA VII väikeriikide EM 14 esindust 2.koht 12,15 VP 13x12
Sven Sester - Vassili Levenko 1,06 IMP (156 j.)
Jaanus Maripuu - Maksim Karpov 0,06 IMP (156 j.)
2015 PROTARAS VIII väikeriikide EM 14 esindust 1. koht 14,49 VP 13x12
Jaanus Maripuu - Olavi Oja
Tiit Laanemäe - Maksim Karpov
Sven Sester - Vassili Levenko
2016 BUDAPEST EM OPEN 37 riiki 21. koht 9,90 VP 36x16
Leo Luks - Lauri Naber 0,19 IMP (416 j.)
Tiit Laanemäe - Maksim Karpov -0,10 IMP (431 j.)
Sven Sester - Vassili Levenko -0,41 IMP (303 j.)
EM WOMEN 23 riiki 21. koht 7,41 VP 22x16
Triinu Viilup - Tuul Sepp  -0,17 IMP (239 j.)
Aire Taube - Maarja Oras -0,56 IMP (239 j.)
Ines Piibeleht - Irene Teinemaa -0,75 IMP (224 j.)
EM SENIOR 24 riiki
Peeter Lond - Jaak Simm -0,50 IMP (224 j.) Peeter Lond - Tõnis Pleksepp 0,50 IMP (16 j.)
Paul Leis - Jaan Linnamägi -0,58 IMP (271 j.)
Aarne Rummel - Tõnis Pleksepp -0,57 IMP (191 j.)
WROCLAW WBG OPEN 53 riiki alagrupis 18 vk 7,74 VP 17x16 43.-45. koht
15. koht
Jaanus Maripuu - Olavi Oja 0,07 IMP (175 j.)
Jüri Aava - Vahur Kurig -0,22 IMP (191 j.) Open Pairs B finaal 2. koht 58,20% 5x10j
Teno Lutter - Vilmar Vahe -1,36 IMP (175 j.) Open Pairs B finaal 45. koht 49,76% 5x10j